1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Balık Burcunda Aşk ve Seks; Cinsellik ve Aşkı Bir Arada Yaşar

Balık Burcunda Aşk ve Seks; Cinsellik ve Aşkı Bir Arada Yaşar

balik-burcu-seks-hayati-1

Partnerini memnun edip, doyuma ulaştırmak için elinden geleni yapan balık burcu insanı, gerçekten aşık olduğu zaman mükemmel bir sevişme yaşatabilir. Cinselliği aşk ile birlikte yaşamayı tercih eder. Seks sırasında tüm seksiliğini, sevecenliğini ve cazibesini gösterir. Cinsellik onun için duygusal bir boşalma halidir.

1Balık Burcunun Aşk ve Cinselliğe Bakış Açısı


Seks ve aşk, balık burcu insanı söz konusu olduğunda ayrılmaz bir ikilidir. Balık burcu insanı flört etmeyi sever. Sert tavırlardan ve kaba hareketlerden hoşlanmaz. Seks öncesi kendisine gösterilen yavaş ve yumuşak hareketler, tatlı sözler ve minik dokunuşlar, tahrik olması için yeterlidir. Cinsellik, onlar için romantizmin farklı bir boyutudur.

2Balık Burcu Kadını ve Cinsellik


Aşk, balık burcu kadını için olmazsa olmazdır. Partnerine ilgi duymuyorsa ve duygusal bakımdan ondan hoşlanmıyorsa, seks yapmak istemez. Karşısındaki insanı mutlu etmek için her yolu dener. Sizden soğursa size mutluluk vermesini ya da cinsel yaşamda sizi mutlu etmesini bekleyemezsiniz. Balık burcu kadını ilk olarak karşısındaki insanı rahatlatır. Hakimiyeti ele alır ve fiziksel bağdan önce ruhsal bağ kurar. Sonrasında ise kendisiyle birlikte partnerinin de mükemmel doyuma ulaşmasını sağlar. Seks yapmak için ortama önem verir. Seks öncesi ortamın daha romantik ve egzotik bir hale getirilmesi onu mutlu eder. Güzel kokular, mumlar, sıcaklık onun seks hayatındaki küçük nüanslardır.

3Balık Burcu Erkeği ve Cinsellik


Fanteziler, balık burcu erkeği için önemlidir. Partnerinin ayak ve el bakımına önem vermesini talep eder. Özellikle ayaklar, balık burcu erkeğini tahrik eden unsurlardan birisidir. Balık burcu erkeği de kadını kadar romantiktir. Eğer cinsellik yaşadığı kişiyi seviyorsa partnerini doyuma ulaştırmak için çabalar. Romantizmi seks sonrasında da devam ettirir. Buna şiirler, güller ve içkiler dahil edilebilir. Seks sırasında fiziksel birleşme sırasında ruhsal birleşmeye de önem verir.

4Cinsellikte Uyumlu Olduğu Diğer Burçlar


Cinsellikte uyumlu olduğu burçlar, koç, aslan, boğa, balık, yengeç ve yay burcudur. En uyumlu olduğu burç ise yengeçtir. Yengeç ve balık burçları birbirlerini hem duygusal hem de fiziksel anlamda çok iyi tatmin ederler. Yengeç burcu insanı partnerlerinin duygularını ve taleplerini önemserler. Bu da balık burcuyla mükemmel bir uyum yakalamasını sağlar. Balık burçları yüz yüze olan burçları severler.

Yorum Yap