İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Boğa Burcunda Aşk ve Seks; Doğuştan Cinselliğe ve Erotizme Yatkınlar

Boğa Burcunda Aşk ve Seks; Doğuştan Cinselliğe ve Erotizme Yatkınlar

kapak

Boğa burçları aşkın gezegeni olarak bilinen Venüs’e ait bir burçtur. Sabırlı, çalışkan ve azimli bir karakteristik özellik sergileyen boğa burcu, romantik ve sadık bir yapıya sahiptir. Boğak erkeği ve kadını, partnerini mutlu etmeyi ve sadakati ön planda tutar. Cinsel hayatta da bu durum geçerlidir. Her konuda olduğunu gibi cinsellik konusunda keyfine düşkün olan boğa burçları, kendilerini önemli ve değerli hissetmek isterler.

1Boğa Burcunun Aşka ve Cinselliğe Bakış Açısı


Boğa burçları klasik ve geleneksel şeylerden hoşlanırlar. Bu tavırları doğal olarak aşk ve cinsel hayatlarına da yansır. Kendilerini aşk hayatında özel ve değerli hissetmeyi seven boğa burçları, partnerlerinden aynı ilgiyi sekste de beklerler. Seks öncesi rahatlamayı severler. Hoş ve romantik bir yemek, sıcak bir duş ya da keyif verici bir masaj, boğa burcu kadını ve erkeğinin seks öncesi rahatlamasını sağlar. Bu yöntemlerle boğa burcu partnerinizle arzu ettiğiniz deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Boğa burçları, seksin kısa sürmesinden hoşlanmazlar. Özellikle ön sevişme onlar için oldukça önemlidir. Erotik filmler izlemeyi seven boğa burçları, fantezileri ve seks oyunlarını severler. Aşk hayatında olduğu gibi ihtiraslı ve tutkulu bir cinsel hayatı tercih ederler.

2Boğa Burcu Kadını ve Cinsellik


Boğa burcu kadını romantik olduğu kadar ateşlidir. Dış görünüm olarak sakin bir yapıya sahip olsalar da partnerlerinin isteklerine karşılık vermeyi bilirler. Seks sırasında güzel sözler söylemek, boğa burcu kadını tahrik etmek için başarılı bir yöntemdir. Partnerine güven duyan bir boğa kadını, sekste son derece özverili ve uyumludur.

3Boğa Burcu Erkeği ve Cinsellik


Boğa burcu erkekleri seks için son derece isteklidirler. Seks onlar için bir nevi kendilerini ispatlama yöntemidir. Kadınını sahiplenmek istediği kadar, karşı taraftan ilgi ve beğeni duymak ister. Görünüm ve estetik onun için önemlidir. Cinsel hayatta farklı deneyimlere açıktır. Atmosfer ve seks öncesi hazırlıklarını önemserler.

4Cinsellikte Uyumlu Olduğu Diğer Burçlar


Sırasıyla bakacak olursak, boğa burçlarının cinsellikte uyumlu olduğu burçlar; boğa, başak, oğlak, terazi, akrep ve balık burçlarıdır. Bu burçlar arasında özellikle oğlak burcu ile uyumludur. Sevişme sırasında sarılmayı ve güzel sözler söylenmesini severler.

Yorum Yap