1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Bu Roman Karakterleri Yatakta Mükemmel Olmalı

Bu Roman Karakterleri Yatakta Mükemmel Olmalı

Yatakta Mükemmel Olmalı

Bir kitap okuduğumuzda o kitapta yer alan karakterler ile ilgili pek çok fikir sahibi oluyoruz. O karakterlerin kıyafetlerinden mimiklerine kadar hemen her şeyi aklımızda canlandırıp adeta onları ete kemiğe büründürüyoruz. Bazı roman karakterleri de var ki onlar yatakta mükemmel olduklarını düşünmeden yapamıyoruz.

1Grinin Elli Tonu – Christian Grey

Zaten Christian Grey’in en büyük özelliğinin yataktaki başarısı olduğu kitabın her satırında hissettiriliyor. Er ne kadar tuhaf birtakım zevkleri insanı ürkütüyor olsa da insan yine de kendini Bay Gri ile yatakta hayal etmekten alıkoyamıyor.

2Aşk ve Gurur – Mr. Darcy

Aşk ve Gurur ’un romantik kahramanı Bay Darcy’nin yatakta hem çok nazik hem de çok başarılı olacağını düşünmemek elde değil. Karşısındakine değer veren ve kendinizi önemli hissettiren Bay Darcy ile bir gece geçirmek pek çok kadının hayali olsa gerek. Sadece yatakta değil hemen her alanda bir erkek olarak idol olan bu roman karakteri keşke gerçek olsa.

3Sherlock Holmes

Sherlock Holmes hareketli ve merak uyandırıcı hayatı ile kadınların her zaman merak ettiği bir karakter. Belki de bu merak yüzünden yatakta da başarılı olabileceğine inanılıyor. Narin, hassas ve tüm detaylara önem veren karakteri ile Sherlock Holmes en seksi roman karakterlerinden biri olsa gerek.

4Büyük Umutlar – Pip

Derin tutkulara sahip Pip’in yatakta da başarılı olması bekleniyor gerçekten. Oldukça kompleks bir karakteri olan Pip, hemen her kadının hayallerini süslemeye devam edecek gibi duruyor.

5Uğultulu Tepeler – Heathcliff

Bu muhteşem romanın muhteşem kahramanı Heathcliff, yakışıklı, gizemli ve romantik oluşu ile bu listenin vaz geçilmez bir ismi. Aşkını da nefretini de en uçlarda yaşayan Heathcliff’e her ne yaparsa yapsın âşık olmayacak bir kadın bulmak oldukça güç. Aynı anda hem kavgacı hem de tutkulu olan Heathcliff ile bir gece geçirmeyi kim istemez ki.

6Yüzüklerin Efendisi – Aragorn

Erkekliğin adeta tanımı gibi karşımızda duran Aragorn, hikâye boyunca ne kadar romantik olduğunu da kanıtladı. O kadar savaşın, kavganın ve mücadelenin arasında ne karizmasından ne de romantikliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bu ünlü karakter hepimizin rüyalarını süslüyor.

7Dorian Gray – Dorian Gray’in Portresi

Narsist olsa da tüm karizmasıyla hafızamıza kazınan Dorian Grey bu listede olmazsa olmazdı. Sonsuz güzellik peşindeki bu roman karakteri hem görünüşüyle hem de hareketleriyle eminiz ki pek çok kadının hayalini süslüyor.

Yorum Yap