İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Burçlar Yalan Söylemez: Burcunu Seç Seks Hayatını Dinle

Burçlar Yalan Söylemez: Burcunu Seç Seks Hayatını Dinle

kapak

Günümüzde pek çok kişi burçların insan yaşamına etkisine o derece inanıyor ki hayatına bu çerçevede biçim veriyor. E sekste insan hayatında önemli bir yere sahip konular arasında. Haydi, gelin bakalım sizin ve sevgilinizin burcuna göre seks yönelimleriniz nelermiş.

1Koç


Koç burcu bu konuda iddialı. Kendisinin eşi benzeri olmadığını düşünen tipler ile karşılaştı iseniz, o kişiler muhtemelen koç burcu. Ancak bu kişilerde şeytan tüyü olduğu da muhakkak. Koç burcu için romantiktir diyemesek de seksi iş gibi görmezler. Heyecan katmayı severler ve yönetmeyi isterler.

2Boğa


Boğa burçları her konuda olduğu gibi sekste de yönlendirmeyi severler. Boğa burucuna sahip birisiyle unutulmaz bir deneyim yaşamak için ona ilk önce güven vermek gerekir. Boğalar tahmin edemeyeceğiniz derece hassas olup, kendilerinden daha çok karşılarındakini memnun etmek odaklıdır. Ekstra bilgi olarak boğa burçları özellikle boyun bölgelerinden duyarlıdırlar.

3İkizler


Uzun ilişkileri sevmeyen ikizler baştan çıkarmak konusunda doğuştan yetenekliler. Sabitleşen seks onlar için sıkıcı hale gelmeye başlar. Sihirli ellere sahip ikizler burcu seks için yer ve uyum gözetmezler ve sizin de bu konuda hassasiyet göstermenizi istemezler.

4Yengeç


Yengeç burcunun bariz özelliği evcimenliğidir. Bu özellikleri seks hayatlarına da yansır. Onu baştan çıkarmak için maddi olanaklar yetersiz kalabilir. Daha ziyade kendileriyle ilgilenilmesinden ve romantik tavırlardan hoşlanırlar. Rahatlarına düşkün olan yengeç burçları alışkanlıklarından bir anda vazgeçmezler. Sakin bir seks hayatları olan yengeçler uzun ilişkileri tercih ederler.

5Aslan


Aslan son derece baskın bir burçtur. Seks hayatında da aynı özellikleri gösteren aslan burçları, hükmetmeyi severler. Aslan burcu bir kişiyle unutulmaz bir seks deneyimi yaşamak için onu öven cümleler kurabilirsiniz. Sekste sınırları olmaz. Ona boyun eğdiğiniz sürece sizi de mutlu eder.

6Başak


Zor burçlar arasında olan başaklar seks hayatında da kolay sayılmazlar. Onu etkilemek için samimi ve gerçekçi olmanız gerekir. Zeka ve kültürden hoşlanan başak burçları her ne kadar titiz olsalar da fantastik bir seks kabiliyetleri vardır.

7Terazi


Terazi burcu bir kişiyle seks yapmak için ilk olarak ona özel olduğunu hissettirmelisiniz. Hayli büyük bir egoya sahip olan terazi burçları sekste arzuladıklarını bulamazlarsa aldatmaya meyilli hale gelirler. Ayrıca sekste sonuçla değil süreçle ilgilenirler.

8Akrep


Akreplerin başarılı olduğu bariz konular arasında seks gelir. Tek bir bakışıyla bile sizi kendinizden geçirebilir. Burçlar arasında en ateşlisi olarak bilinmektedir. Bu yüzden akrep burçlarına direnmeyin.

9Yay


Sorumluluktan uzak, özgürlüğüne düşkün olan yay burçlarının seks hayatı ise merak edilen konular arasında. Yay burçları gördükleri kusurları söylemekten çekinmezler. Ancak aradıklarını sizde bulurlarsa kendinizi dünyanın en seksi insanı olarak hissetmenizi sağlarlar. Sekste doyumu sağlayan yay burçları aldatmaya yönelmezler.

10Oğlak


Oğlak burçları devamlı olarak bir şeylerle ilgilenirler. Uygun anını yakalamak için çabalamanız gerekiyor. Tek gecelik ilişkileri tercih etmezler. Kendilerini tutkulu hissetmedikleri zaman iyi sevişmezler. Onun taleplerini karşıladığınız sürece sizi mutlu edecektir. Kırılgan bir yapısı olan kişiler için zorlayıcı olabilir.

11Kova


Kova burçlarını canı istemiyorsa kesinlikle sekse zorlamamalısınız. Sekse çok düşkün değildirler. Karmaşık ve gizemli insanlardan hoşlanırlar. Tek eşlilik pek kova burçlarına göre değildir. Onları ne kadar mutlu ederseniz onlarda sizi yatakta o kadar mutlu eder.

12Balık


Sevişirken aynı zamanda sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir balık burcu. Sevişirken sizi görmek isterler, atmosferin duygusal ve yoğun olması onları mutlu eder. Romantik bir yapıya sahip balıklar, sizden de bu duruma ayak uydurmanız isterler.

Yorum Yap