1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Enes Batur ve Merve Boluğur’un Cinsellik Muhabbeti

Enes Batur ve Merve Boluğur’un Cinsellik Muhabbeti

merrr-0WLc

Oyuncu Merve Boluğur YouTube camiasına içerik üretenler arasına katıldı. Kendi kanalından paylaşımlarına devam ederken, konuk olarak Enes Batur’un yaklaşık 30 dakikalık videosuna katıldı. Konseptte Merve Boluğur yalan makinesine bağlı. Genelde içerik olarak YouTube’da yaygın olan bir kullanım olmasına karşın Enes Batur ve Merve Boluğur’un bahsi geçen videosu olay yarattı. Bunun sebebi Boluğur’un çarpıcı açıklamalarıydı.

1Oyunculuk Kariyerine Ara Vermişti


Oyunculukla ilgili çalışmalarına ara veren ünlü oyuncu Merve Boluğur kollarını sosyal medya için sıvadı. YouTube kanalı da açan Boluğur içerik üretmeye devam ediyor. Kendi kanalında kendisinin Enes Batur’u yalan makinesine bağlamış olduğu bir konseptli videosu da mevcut. Bahsi geçen cesur açıklamaları ise kendisi makineye bağlıyken, yani Enes Batur’un kanalından yayınlanmış videoda yapıyor.

2Erkek Hemen Eve Girmemeli


Verdiği cevaplarda ve açıklamalarında cinselliğe değinen Boluğur, “İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister” dedi. Erkeğin bir aydan evvel eve girmemesi gerektiğini söyledi. Bunu yaşamak istemesinin doğal olduğunu, ama cinsellik yaşamak isten bi kızla bunu yapması gerektiğini belirtti. Birinci günden film falan izlemeyiz diyerek devam ettirdi.

3Aldattığını İtiraf Etti


Merve Boluğur’un en çok tartışma yaratan ifadesi aldattığına ve pişman olmadığına yönelik oldu. ‘’Aldattım ama aldatıldım da. Pişman değilim.” Dedi. Bu yapılan dürüstlük mü? Doğru mu yanlış mı? Tartışmaları sosyal medyada çalkalandı. Bu hareketin dizi sektöründeki durumuna olumsuz yansıyabileceği söylendi. Aldattığını itiraf eden birine güvenebilir misiniz sorusu da sosyal medyayı böldü.

4Boluğur’un Özel Hayatı


16 Eylül 1987 doğumlu Merve Boluğur 165 cm boyunda başak burcudur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro bölümünden alarak Acemi Cadı dizisindeki rolü ile şöhreti yakalamıştır. Yoğun duygularla evlendiği şarkıcı Murat Dalkılıç ile 24 Ağustos 2015’te evlenmiştir. 2017 Ağustos’unda boşanma kararı almışlardır.

5Ayrılık Süreci


Uçankuş’ta çıkan haberlere göre ikilinin ayrılığına sebep olan en ciddi olay Çeşme’de oldu. İkili tartıştı ve şarkıcı Murat Dalkılıç dışarı çıktı. Eser Yenenler Murat Dalkılıç’ı sakinleşmesi için Çeşme’de bulunan evine davet etti. Söylentilere göre davet edilen eve kız arkadaşları da çağırıldı. Murat Dalkılıç bahsi geçen akşam sarışın bir kadınla fotoğraflandı. Bu daveti ve evdeki kızları öğrenen Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç ciddi bir kavga etti. İkili bu ve muhtemelen birikmiş olayları etkisiyle boşanma kararı alıp yollarını ayırdı.

Yorum Yap