1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Kadınların Seks Oyuncakları Erkeklerin Tabusu Mu?

Kadınların Seks Oyuncakları Erkeklerin Tabusu Mu?

kapak

Seks oyuncağı ve kadınları aynı cümlede duyan erkekler nedense hemen bir geriliveriyor. Özellikle sevgililerinin veya eşlerinin çeşitli seks oyuncaklarını kullandığını gören erkekler ise anında paniklemeye başlıyorlar. Yetememe duygusunun yanı sıra seks oyuncaklarına karşı geliştirilen tabularınız, keyifli deneyimler yaşamanızı engelliyor olabilir, bizden söylemesi.

1Sevgilime Yetemiyor Muyum?


Birlikte oldukları kadınların farklı türden seks oyuncaklarını kullandıklarını gören erkeklerin ilk duygusu çoğunlukla yetememe korkusu oluyor. ‘Neden düzenli bir ilişkisi ve seks hayatı olan bir kadın bu tarz oyuncaklar kullanır?’ şeklinde bir merak ortaya çıkıyor. Tabii birde seks sırasında oyuncak kullanmaya tamamen karşı tipler var.

Öncelikle seks oyuncaklarının kullanımı sizin partnerinizi doyuramamanızdan dolayı başvurulan bir çözüm değildir. Cinsel eğlence olarak değerlendirebileceğiniz seks aparatları aslında yaşayacağınız zevki üst seviyelere çıkartmak için oldukça uygundur.

2Seks Oyuncaklarının Elli Tonu


Bildiklerimiz, bilmediklerimiz bir de rivayet edilenler… Herkes Grinin Elli Tonu filmindeki şu meşhur seks odası hakkında aşağı yukarı fikir sahibidir. Zilyon tane aletin içinden hangisini seçeceğinizi şaşırabilirsiniz. Tabii o film, gerçek hayatta işler bu kadar fantastik yürümüyor. Ama evet, çok sayıda seks oyuncağından söz edilebilir. Kadınlar ya da erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan bu oyuncakların esas amacı ise seks sırasında yaşanan zevkin arttırılmasını sağlamak.

3Tabularınızı Kırın


Seks biraz da hayal gücü gerektiriyor sanırım. Rutin ve aynı şekilde yapılan seksler bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlıyor. Bu durum çiftlerin birbirine bakış açılarını doğrudan etkiliyor. Sevgi ve saygının olduğu bir ilişkide mükemmel uyumu yakalamak istiyorsanız, sekste sıradışı deneyimlere açık olmalısınız. Bu noktada seks oyuncakları size derya deniz bir fikir alanı sunuyor. Sizde bir an önce tabularınızı kırarak, seksten aldığınız keyfi katlayarak, arttırabilirsiniz.

4Seks Hayatınızı Renklendirin


Rutine kaçan seks hayatı zamanla ilişkinin de paralel bir çizgide ilerlemesine neden oluyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için ise seks hayatınızı renklendirmelisiniz. Yeni şeyler denemekten korkmayın. Aldığınız keyif sonunda seks oyuncaklarını daha önce denemediğiniz için kendinize kızacaksınız. Unutmayın seks sadece bedenle gerçekleştirilen bir eylem değil; her şey kafanızın içinde. Siz seksi hangi kalıpların içine koyarsanız, cinsel hayatınız bu doğrultuda ilerler.

Yorum Yap