İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Kova Burcunda Aşk ve Seks; Cinsel Olarak Aktif Olabilmesi İçin Mental Olarak Uyarılmaya İhtiyaç Duyar

Kova Burcunda Aşk ve Seks; Cinsel Olarak Aktif Olabilmesi İçin Mental Olarak Uyarılmaya İhtiyaç Duyar

burcu-alem-kova-burcu-genel-ozellikleri-nedir

Kova burcu insanları egosu yüksek ve özgür ruhlu kişilerdir. Son derece çılgın olan bu burcun insanı, hem aşk hayatında hem de cinsellikte bunu hissettirir. Kaçamak ilişikleri sever. Farklı yerlerde sevişmeyi ve değişik deneyimler tecrübe etmekten hoşlanırlar. Tek düze ilişkileri sevmez, monotonlaşan birlikteliklerden olabildiğince uzak durmaya çalışırlar.

1Kova Burcunun Aşk ve Cinselliğe Bakış Açısı


Kova burcu insanı önem verdiği kişilerin düşüncelerine değer verir. Bu konuda partnerlerini anlamak için tolerans tanıyabilirler. Ama ön koşulları karşılarındaki insana değer vermeleridir. Zaten size önem vermiyorsa, bunu tüm hareketleriyle size yansıtır. Seks sırasında partnerinin tatmin olmadığını fark ederse kendisini cinsel konuda başarısız hisseder. Hayal kırıklığına uğrar. Erotik filmler izlemekten keyif alır. Sanal seks açık olduğu konulardan birisidir. Seksi görüntüler ise onu tahrik etmek için yeterlidir.

2Kova Burcu Kadını ve Cinsellik


Gizemi seven kova burcu kadını, karşısındaki insanda kendisine dair merak uyandırarak, ilgi çeker. Kova burcu kadını ile aşk yaşamak ve seks yapmak tam manasıyla bir maceradır. Ama kova burcu kadınları bağlanmaktan hoşlanmaz. Karşısındaki kişinin onun fikirlerine değer vermesini arzu eder. Eğer kendisi de partnerini önemsiyorsa aynı derecede değer verir. Cinsel hayatta yeniliklere açıktır. Partnerini sekste tatmin etmek konusunda başarılıdır.

3Kova Burcu Erkeği ve Cinsellik


Cinsellikte aşk kova burcu erkeği için önemli değildir. En azından ilk önceliği bu değildir. Seks yapabilmek için aşık olmaya ihtiyaç duymaz. Sadece aşık olduğu zaman karşısındaki kişinin kalbini kazanmak için mücadele eder. Partnerinden değer görmek ve önemsenmek onu mutlu eder. Cinsel birleşme sırasında ateşli, arzulu ve şehvetlidir. Bununla birlikte değişikliklerden hoşlanmaz. Zeki ve baştan çıkarıcı kadınlar onu, tahrik eder. Görünüme önem verir.

4Cinsellikte Uyumlu Olduğu Diğer Burçlar


Cinsellikte uyum gösterdiği burçlar; yengeç, akrep, başak, kova ve terazidir. En güzel uyum ise terazi burcu ile yakalar. Kova burcu seks konusunda şehvetli ve isteklidir. Bu kapsamda terazi ile aynı özelliği gösterir. Bacak araları ve ayakları daha çok tahrik olduğu bölgelerdir. Kucak pozisyonu ise en keyif aldıkları seks pozisyonudur.

Yorum Yap