İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Oğlak Burcunda Aşk ve Seks; Cinsel Yaşamda Baskın Olmayı Sever

Oğlak Burcunda Aşk ve Seks; Cinsel Yaşamda Baskın Olmayı Sever

oglak-burcu-seks-hayati-1

Oğlak burcu insanı için güven ön plandadır. Sadece karşısındaki kişiye güvendiğinde cinsellik sırasındaki ciddi ve mesafeli tavrından uzaklaşabilir. Kendisini bu şekilde teslim eder. Partneriyle uyumu bulana kadar çekingen hareket eden oğlak burcu, bu tavrını üzerinden attığında onu kimse tutamaz. Oğlak burcu seks sırasında baskın olmayı sever.

1Oğlak Burcunun Aşk ve Cinselliğe Bakış Açısı


Oğlaklar genellikle kendilerine has özellikler sergilerler. Çekingen tavırlarının altında son derece çekici ve insanı etkileyen bakışları vardır. Partnerlerini yavaş hareketleri ve bakışları ile etkileri altına almayı severler. İlişkide dengeyi ve seviyeyi koruma konusunda başarılıdırlar. Seks sırasında en sevdiği pozisyon yüz yüze olandır. Aşk ve cinsellikte partnerini memnun etmek edene kadar uğraşır. İhtiyacı olan tek şey, karşısındaki kişiye güven duymasıdır.

2Oğlak Burcu Kadını ve Cinsellik


Konu cinsellik olduğunda oğlak burcu kadını arzulu ve şehvetlidir. Bununla birlikte mahremiyetine önem verir. İlişkisini tek eşli sürdürmeyi tercih eder. Oğlak kadını, güvenmediği bir insanla ilişkiye girmez. Bu kişilerin güvenini kazanıp, sizi eşi gibi görmesini sağladığınızda sizi her konuda mutlu ederler. Oğlak burcu kadınının cinsellikten önce aşka saygısı vardır. Cinsellikte ise sınır tanımaz ve aşk oyunlarını severler. Oğlak burcu kadınının sevdiği şeylerden birisi de ön sevişmedir.

3Oğlak Burcu Erkeği ve Cinsellik


İlişkiyi kontrol etmeyi seven oğlak burcu erkeği, cinsellikte güçlüdür. Kendi programına uygun ve belli bir rutinde cinselliği tercih eder. Seks için ortam önemlidir. Olur olmaz yerlerde ve zamanlarda seks yapmayı sevmez. Partnerini çekici konuşmalar ve etkileyici bakışlar ile tesiri altına alabilir. Nazik ve yavaş hareketler sergileyen oğlak burcu erkeği, seks sırasında hızlı hareket etmeyi sevmez.

4Cinsellikte Uyumlu Olduğu Diğer Burçlar


Boğa, oğlak, başak ve balık burçları ile cinsellikte uyumludur. Bu burçlar arasında ise daha ziyade boğa burcu ile birbirlerini tamamlarlar. Her iki burçta konforuna düşkündür. Bu da paralel ve uyumlu hareket edebilmelerini kolaylaştırır. Ön sevişmenin kaliteli ve uzun sürmesini severler. Oğlak burcunun kulaklarına temas edilmesini ve bedenine dokunulması onu tahrik eder.

Yorum Yap