İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Seks İşçilerinin İtirafları: Gerçekler Hiç De Düşündüğünüz Gibi Değil

Seks İşçilerinin İtirafları: Gerçekler Hiç De Düşündüğünüz Gibi Değil

Seks İşçilerinin İtirafları

Seks işçiliği tarihin en eski mesleklerinden biri. Bu mesleği icra eden kadınlarla ilgili doğru olduğu sanılan pek çok yanlış bilgi var. Ayrıca seks işçilerinin yaşadıkları bazı olaylar var ki gerçekten bu olaylar, onlara olan bakış açınızı değiştirebilir. Gelin şimdi bir seks işçisinin başından geçen tuhaf hikayeleri ve mesleğin hiç aklımıza gelmeyen yönlerine hep beraber bakalım.

1Hemen Hemen Hiçbiri Kendi İstediği İçin Bu İşi Yapıyor Değil

Seks işçilerinin bu işi kendi istekleri ile yaptıklarını düşünebilirsiniz. Ancak gerçekte durum hiç de öyle değil. Özellikle ailevi sebeplerle bu işi yapmak zorunda olanların sayısı bir hayli fazla. Benzer bir şekilde sevdiği adam tarafından kandırılıp seks işçiliğine zorlanan ya da ailesinden kaçırılan pek çok seks işçisi de mevcut.

2Çok Sık Yaralanıyorlar

Seks işçileri görevleri esnasında pek çok kez yara alıyorlar. Erkeklerin oldukça ağır hakaretlerine ve tuhaf fiziksel taleplerine maruz kalan seks işçiler, cinsel birliktelik sırasında yaralanıyorlar. Herhangi bir sağlık güvenceleri de olmadığı için, çoğunlukla bu yaralarını kendi imkanları ile tedavi etmek zorunda kalıyorlar.

3Fiziksel Şiddet Çok Sıradan

Seks işçilerinin yarıdan fazlası sıklıkla fiziksel şiddete maruz kalıyor. Bu fiziksel saldırıyı yapanlar patronları olabildiği gibi müşterileri de olabiliyor. Özellikle yeterince iyi performans gösteremediğini düşünen müşterilerin bunun acısını seks işçilerinden çıkarması, sıklıkla yaşanan bir olay.

4Özel Hayatları Çok Stresli

Meslekleri sebebiyle toplumdan dışlanan seks işçilerinin özel hayatlarının oldukça zor olduğu biliniyor. İşlerini icra ederken en azından herkesin onları olduğu gibi kabullendiğini ancak iş özel hayata geldiğinde kimselerin onları anlayışla karşılamadığı gerçeği stres seviyesini oldukça arttırıyor. Ayrıca seks işçileri arasında oldukça yaygın olan psikolojik rahatsızlıkların da özel hayatlarını yaşadıkları dönemde ortaya çıktığı biliniyor.

5Tuhaf Taleplere Cevap Vermek Zorunda Kalıyorlar

Kendi partnerleriyle fantezilerini gerçekleştiremeyen erkekler, fantezi dünyaları için genellikle seks işçilerine gidiyorlar. Seks işçilerinden tuhaf talepleri olan bu erkeklerin hikayesi gerçekten bahsetmeye değer. Bir sek işçisi, bir müşterisinin kendisinden üzerinde seksi kıyafetleri varken oyun oynamasını talep ettiğini söylerken, bir diğer müşterisinin de 750 dolar karşılığında seks işçisinin ayakkabısını yalamak istemiş. Kendisinden sadece üzerine oturulmasını istediği bir müşterisi olduğunu paylaşan bir seks işçisi aynı zamandan partnerinden aldığı iç çamaşırlarını kendisine giydirmekte dileten müşterisi olduğundan da bahsetmişti.

Yorum Yap