İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Tek Bakışta Seks; Bıkkınlık Veren Seks Klişeleri

Tek Bakışta Seks; Bıkkınlık Veren Seks Klişeleri

5e02124b5542851ed8493f14

Film izlemeyi birçok kişi oldukça fazla sever. Ama konu seks sahnelerine gelince olaylar hep ütopik gerçekleşiyor. Bir türlü gerçekleri yansıtamayan abartılı seks klişeleri insanlarda soru işaretlerine neden oluyor. İşte filmlerin yok artık dedirten seks klişeleri…

1Korunmak Mı? O Da Nesi?


İzlediğimiz çoğu filmde seks sahneleri aniden cereyan etmekle birlikte kimsenin korunmakla ilgili bir problemi yok. Ama işler gerçek hayatta öyle işlemiyor. Haydi diyelim doğum kontrolünü es geçtik. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmayı hiç düşünmez misiniz?

2Seks İçin Bir Bakış Yetiyor


Başroller birbirine bakarlar ve olanlar olur. Kimse seks hakkında konuşmaz ya da taleplerini dile getirmez. Karşılıklı isteklerini anlamak ve iletişim kurmak için tek bir bakış yeterli gelir çoğunlukla. Gerçekte olmuyor öyle bilesiniz.

3Her An Sekse Hazır


Bar, ofis, park, okul fark etmiyor. Herkes her daim seks yapmaya hazırmış gibi tetikte. İnsan hayatında seksin yeri apayrı bir yere sahip, bunu elbette biliyoruz ama bu kadar da olmaz yani, pes!

4Soyunmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı


Ne hikmetse seks sahnelerinde kıyafetler şıp diye sıyrılıveriyor üstten. Hayır, normal hayatta insanlar işten eve gelip, pijamalarını giyerken bile bu hıza yetişemiyor. Hollywood öpüşürken soyunmanın kitabını yazmış durumda.

5Duşta Seks Tamamen Dümen


Gerçek hayatta duşta seks yapmak genelde sıkıntılıdır. Ama filmlerde hep bunun tersini görüyoruz. Azıcık, birazcık gerçekçi olsa bari. Yerlerde mi kaymıyor?

6Kusursuz İç Çamaşırları


Kadınların iç çamaşırları, seks için hazırlıklı olsunlar ya da olmasınlar hep takım ve kusursuzdurlar. Bel, basen toplayıcılar falan yok öyle bir şey. Bari takım olmasalar.

7Tek Harekette Cinsel Birleşme


Valla tebrik ediyoruz. Ne diyelim.

8Ön Sevişme Önemsenmez


Hakkını yemeyelim bazı filmler var ki ön sevişme seansları bitmek bilmeyen. Ama çoğu zaman ön sevişme kimsenin umurunda değil. Bakın bilim söylüyor, ön sevişme önemli.

9Bitmek Bilmeyen İnlemeler


Seks sırasında özellikle kadın oyuncular tarafından sergilenen inlemeler… Maşallah herkes mükemmel sevişiyor.

Yorum Yap