İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Toplanın Hanımlar; Erkekler Yatakta Ne İster?

Toplanın Hanımlar; Erkekler Yatakta Ne İster?

kapak

Seks sanıldığı gibi sadece fiziksel bir güdülenme değildir. Fiziksel bir hareket hali olsa da düşünceler, istekler ve talepler cinsel hayata yön veren unsurlardır. Dolayısıyla seks hayatında karşılıklı istekler ön planda tutulursa, alınan zevk haliyle artar. Hanımlar için hazırladığımız bu yazıda erkeklerin seksten beklentilerine değindik. Siz de bu tavsiyelere kulak vererek, cinsel hayatınızda hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz.

1Seksi Kıyafetler ve Tavırlar


Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkekler, çıplak bir vücuda göre iç çamaşırı ya da seksi kıyafetleri daha tahrik edici buluyorlar. Nedeni tam olarak bilinmese de fantezi dünyanızı ortaya koyabileceğiniz seksi kıyafetlerle ve tavırlarla erkek arkadaşınıza keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bu sırada sizin aldığınız keyifte artacaktır.

2Sekste Övülmek Erkekleri Mutlu Eder


Erkekler seks sırasında övülmeyi severler. Bu yüzden cinsel birleşme sırasında partnerinizi fısıldayarak, övebilirsiniz. Alacağınız tepki sizi de mutlu edecek.

3Sekste İstekli ve Davetkar Olun


Seks için daima erkeğin istekli olmasını beklemeyin. İstekli ve davetkar hareketler çoğunlukla erkek üzerinde tahrik edici bir etki oluşturur.

4Erkeği Cesaretlendirin


Erkeği seks öncesi cesaretlendirmek için onu tahrik edebilecek unsurları kullanabilirsiniz. Hareketleriniz ve tavırlarınızla erkeği cesaretlendirebilirsiniz.

5Sesli Birliktelik Erkekleri Tahrik Eder


Sesli birliktelik hem kadının rahatlamasını hem de erkeğin tahrik olmasını sağlar. Cinsel birleşme sırasında aldığınız hazzı, ses çıkartarak belli etmek erkeğin de seksten aldığı keyfi arttırmasın sağlar.

6Seks İçin Mekan Sınırı Koymayın


Seks için kendinize bir alan sınırı koymayın. Cinsel birleşmenin illa yatak odasında ya da standart pozisyonda olmasına gerek yok.

7Sabah Saatlerinde Erkekler Daha İstekli Olurlar


Erkekler sabah erken saatlerde cinsel yönden daha istekli olabilirler. Güne seks yaparak, başlamak hem bedensel olarak rahatlamanızı sağlar hem de hormonal olarak mutlu olmanıza yardımcı olur. bu sırada erkeğin taleplerini de karşılamış olacağınızdan ilişkiniz seks açısından sağlıklı bir şekilde ilerler.

8Seks Öncesi Masaj Hem Kadının Hem Erkeğin Talepleri Arasında


Seks öncesi masaj yapmak, kadınların ve erkeklerin partnerlerinden ortak beklentisidir aslında. Ön sevişme için de harika bir yöntem olan seks öncesi masaj, vücudun rahatlamasını da sağlar.

Yorum Yap