İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Cinsellik
  3. Yengeç Burcunda Aşk ve Seks; Duygularını Cinsellik İle Dışa Vuruyorlar

Yengeç Burcunda Aşk ve Seks; Duygularını Cinsellik İle Dışa Vuruyorlar

kapak

Yengeç burcu genellikle evcimenliği ve sadakati ile bilinir. Romantik ve duygusal bir yapıya sahip olan yengeç burcu insanı, ilişkisinde de aynı derecede duyarlıdır. Karşı taraftan da bu duygusal karşılığı bekleyen yengeç burcu cinsel yaşamında tatminkardır ve karşısındaki kişiyi de mutlu etmek ister. Seks sırasında orgazm olduğu pozisyonları sıklıkla tercih eder.

1Yengeç Burcunun Aşk ve Cinselliğe Bakış Açısı


Yengeç burcunun duygusallığı daha doğrusu duygulara verdiği önemi bilmeyen yoktur. Cinsel yaşamla birlikte romantik unsurlar onun için önemlidir. Güzel bir akşam yemeği ya da romantik bir aktivite sonrası gelen sevişme yengeç burcu için oldukça önemlidir. Hem ilişki de hem de cinsellikte parterinin duygularına ve isteklerine önem verir.

2Yengeç Burcu İnsanı Nasıl Tahrik Edilir?


Orgazm olabildiği pozisyonları tercih eden yengeç burçları, seks sırasında duygularını dışa vururlar. Cinsellik onlar için bir nevi duygusal ve fiziksel yoğunlaşma anıdır. Dudaklarından, göğüs uçlarından, sırtından ve boynundan tahrik olur. Bir yengeç burcunun tahrik olabilmesi için öpmek, dokunmak ya da sarılmak yeterlidir. Cinsel birliktelik sırasında fantezilerini dile getirmekten çekinir. Sevgilisine karşı daima sadık olan yengeç burcu insanı, aldatılmayı asla kabul etmez.

3Yengeç Burcu Kadının ve Cinsellik


Yengeç burcu kadınları cinsellikte gizemli ve ihtiraslıdır. Cinsel birleşme öncesi beğenildiğinden ve sevildiğinden emin olmak ister. kendisini asla tamamen teslime etmez. Partnerinin onu çözmesini ister. Özellikle göğüs uçlarından tahrik olur. Seviştiği ortamın temiz olmasını tercih eder ve seks öncesi duygusal konuşmaları sever.

4Yengeç Burcu Erkeği ve Cinsellik


Yengeç burcu erkekleri ise cinsellikte gizemli, güçlü ve baskındır. Bu insanlar kadınlar tarafından çekici ve etkileyici bulunurlar. Çarpık ilişkileri tercih etmezler. Sevdiği ve bağlandığı kişi ile sevmişmek isterler. Bir yengeç erkeğini baştan çıkarmak için baş başa yapılan anlamlı bir konuşma çoğunlukla yeterlidir. Estetik anlamda zeki ve çekici bulduğu kişiler ilgisini çeker.

5Cinsellikte Uyumlu Olduğu Diğer Burçlar


Yengeç burcunun cinsellikte uyumlu olduğu burçlar arasında yengeç, oğlak, terazi, balık, kova ve başak burçları gelir. Bu burçlar arasında cinsellikte en uyumlu olduğu ise terazidir. Bir terazi burcu yengeç burcu insanını kolaylıkla baştan çıkarabilir. Bu burçlar cinsellik sırasında birbirlerini tamamlarlar.

Yorum Yap