İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Bergen Filminde Sürpriz Değişiklik: Serenay Sarıkaya’dan Açıklama Geldi

Bergen Filminde Sürpriz Değişiklik: Serenay Sarıkaya’dan Açıklama Geldi

fft371_mf31597590

Acılarla geçen bir ömrün baş kahramanı Bergen’in hayatının anlatılacağı film ne zamandır çekildi çekilecek diye duyumlar alıyoruz. Serenay Sarıkaya’nın 2020’de 1,5 yıldır çalışıyorum dediği başrol için ise sürpriz bir değişiklik olmuş.

1Bergen Kim Olacak?

Tüm basına servis edilen habere göre 1 senedir çekilecek olan Bergen filminde başrolün Serenay Sarıkaya olacağını biliyorduk. Ancak pandemi sebebiyle sürekli ertelenen çekimler son olarak Sarıkaya’nın takvimine uymayınca hanımefendi filmden vazgeçmiş. Filmin yapımcıları ise çok geçmeden bir başka harika oyuncuyla anlaşmışlar. Kim mi? O harika isim Demet Evgar.

2Seranay Dizide Oynayacak

Bergen filmini zamanlama yüzünden reddetmek zorunda kalan Serenay Sarıkaya bu arada elbette boş durmayacak. Tims&B Productions imzalı Şahmeran isimli dizide başrol oynayacak. Dizinin dijital platformlara mı yoksa televizyona mı yapılacağı henüz bilinmiyor.

3Bergen’in Yönetmeni de Belli Oldu

2021 sonlarında vizyona girmesi planlanan filmin çekimlerine kısa sürede başlanacak. Başrolün Demet Evgar’a verildiği filmin yönetmeni ise; Leyla ile Mecnun, Yılan Hikayesi gibi efsane diziler ve Dondurmam Gaymak, İftarlık Gazoz gibi ödüllü filmlerin yönetmeni Yüksel Aksu olacak.

4Bergen’in Ailesinin Onayı ile Çekiliyor

Asıl adı Belgin Sarılmışer olan şarkıcı Bergen’in hikayesi ailesinin izniyle filme dönüşecek. Filmin yapımcısı izin için aile ile bir araya gelmiş bile. Bergen’in filminin senaryosu yazılırken ise; Sosyolog Prof. Meral Özbek, gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiatr Cemal Dindar, edebiyatçı Murat Özyaşar ve edebiyatçı Yavuz Ekinci hikayeye destek verecekler.

Yorum Yap