1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Berlin, Türkiye’yi Sevdi: Dizi Yeniden Çekilse ‘İstanbul’ Olurdum

Berlin, Türkiye’yi Sevdi: Dizi Yeniden Çekilse ‘İstanbul’ Olurdum

Pedro-Alonso-Money-Heist-thumbnail

İspanyol dizilerini sevme sebebimiz, Netflix üyeliği aldıran ve son 5 yılın kesinlikle en yaygın izlenen dizilerinden biri olan La Casa de Papel’den Berlin fanları el kaldırsın. Dizide çoğu zaman uyuz olduk bazen hayran kaldık ama şimdi kucaklaşma zamanı. Çünkü dizinin Berlin’i Pedro Alonso şimdi İstanbul’da.

1Kitabı İçin Burada

Bizim gibi siz de şu an öğreniyorsanız şaşıracaksınız; Berlin’in bir kitabı varmış. Filipo’nun Kitabı isimli eseriyle Alonso, bugün sevenleriyle buluştu. Akasya Avm’de imza günü dün düzenlenen Berlin, uzun bir kuyrukla karşılandı. Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanan ve Fatmagül Ezici imzasıyla İspanyolca aslından dilimize kazandırılan eser, hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu konu alıyor. Kitaba Alonso’nun sevgilisi Tatiana da illüstrasyonlarıyla katkı yapıyor.

2“Dizi Yeniden Çekilse İstanbul Olurum”

Türk insanına bayılan, Türk kahvaltısı için ölüp biten Berlin’imiz aslında tam bir İstanbul aşığıymış. Hatta sevgilisyle İstanbul’a yerleşip resim çizmek gibi bir planı varmış. Verdiği röportajda  Pedro Alonso, “Dizi yeniden çekilse hangi şehir olurdun?” sorusuna İstanbul cevabını veriyor ve ekliyor “Bence İstanbul tek bir diziye sığdırılacak bir şehir değil”.

3Türk Kadınlarını Eğitimli Buluyor

Aşk dolu bir ilişkisi olan Pedro’ya Türk kadınları sorulunca çok tatlı bir cevap veriyor.  “Genel olarak Türk insanlarını çok seviyorum. Yayıncılık sektöründe tanıştığım kadınlardan yola çıkarak çok hazırlıklı, çok profesyonel, çok akıllı ve çok eğitimli olduklarını söyleyebilirim. Bu benim için çok güzel bir sürpriz oldu” diyen Berlinciğimiz tüm kadınlarımızın gönlünü kazanıyor.

 

Yorum Yap