1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Dün Gece Friends Gecesiydi: İşte Özel Bölümde 6 Oyuncudan Öğrendiğimiz Bilinmeyenler

Dün Gece Friends Gecesiydi: İşte Özel Bölümde 6 Oyuncudan Öğrendiğimiz Bilinmeyenler

sss-9ZwA_cover

Evet efendim, yaklaşık 1 yıldır bekleniyordu. Daha önceki yazımızda bahsettiğimiz üzere Friends dizisinin 17 yıl sonra çekilen bölümü Reunion dün gece yayınlandı. HBO’nun platformunda orijinali olsa da saatler içinde hem de alt yazılı olarak internete düşünce izlemeyen kalmadı. Kah duygusal kah bol gülmeli Reunion bölümünden geriye ise bazı yeni öğrenilenler kaldı. İşte dizinin finalinin ardından geçen 17 yıl sonra açığa çıkan tatlı sırlar.

1Ross ve Rachel Aşkı Tamamen Rol İcabı Değilmiş

Bizce geceki dedikoduların en şoku bu. Çünkü 10 sezon boyunca hep sevgilileri olan iki oyuncu aslında birbirlerinden hep hoşlandıklarını itiraf ettiler. Hatta set arkadaşları da bu çekimin kesinlikle hissedildiğini onayladılar. Yıllar yılı sürüp giden bu karşılıklı hoşlanmalarının rollerine yansıdığını söyleyen iki oyuncu gecenin bombasını patlatmış oldu. O dönemlerden bir anı anlatan Jennifer Aniston İlk öpüşmemiz ulusal televizyonda olursa yazık olurdediğini hatırlıyormuş. Nitekim öyle de olmuş, ilk öpüşme kafe sahnesinde.

2Sarhoş Joey Rolü Kapmış

Joey rolüne hayat veren Matt LeBlanc dizinin seçmeleri için gittiği son görüşmeden akşamdan kalmaymış. İşin kötüsü geceden burnunu da yaralayan LeBlanc berbat görünüyormuş. Fakat bu sarhoşluğun hikayesi iç ısıtıcı cinsten. Bir arkadaşı tarafından “Madem arkadaşlık ile ilgili bir dizi. Arkadaşlar ne yapar?” diye bara içmeye götürülen LeBlanc ertesi gün seçmelerde bu hikayeyi anlatınca rolü kesinleşmiş.

3Bazı Bölümleri Hiç İzlememişler

Biz sahneleri, replikleri ezbere bilirken dizinin oyuncuları bazı bölümleri hiç izlememiş. Monica karakteri Ross’a bir bölümü hatırlatmaya çalışınca itiraf geldi. Bazı bölümleri hiç izlemediklerini itiraf eden oyuncular şimdilerde kendi çocuklarıyla tüm sezonları izlemeye başlamışlar.

 

Yorum Yap