1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Efsane Yılan Oyunu Geri Döndü: Nokia Yeni Nesil Tuşlu Telefonunu Duyurdu

Efsane Yılan Oyunu Geri Döndü: Nokia Yeni Nesil Tuşlu Telefonunu Duyurdu

raw

Bir zamanların tuğla yada takoz olarak ifade edilen efsane telefonları Nokia 3310’ları hatırlamayan var mı? Bizce yok; çünkü hepimiz çocukluğumuzda en az bir kez yılan oyunu oynamışızdır. Nokia bu yıl 20. yılını kutlamak üzere yılan oyunuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Yepyeni bir modelle hem geçmişi anımsatıyor hem de akıllı telefonlara ilginç bir alternatif sunuyor.

1Modern Klasik

Nokia, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada yeni 6310’u  ‘Modern, Klasik’ olarak tanımladı. Daha büyük tuşlar ve yılan oyunu, kablosuz FM radyo gibi özelliklerin yanında ikonik ve sağlam şekli de koruyan telefon meraklıları için heyecan uyandıran bir seçenek olacak.

2Görece Uygun Fiyat

Bu bir akıllı telefon değil kabul ediyoruz ama hem bağımlıları hem de akıllı telefon kullanmak istemeyenler için uygun fiyatlı bir seçenek. 75 Euro’luk fiyatıyla piyasaya sunulacak 6310 aslında temel iletişim ihtiyacının tamamını karşılayacak. Eski günlerde olduğu gibi tam 21 gün giden bataryası da ekstrası. Ön ve arka kamerası da olan telefonun siyah ve limon sarısı olarak iki renk seçeneği olduğunu da alacaklar için belirtelim.

Yorum Yap