1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Eski Çalışanlardan Yeni İddia: Bill Gates Kadın Avcısı Bir Zorba Mı?

Eski Çalışanlardan Yeni İddia: Bill Gates Kadın Avcısı Bir Zorba Mı?

TA_gYRH5m0WG2PIwmzC_nA

Dünyanın en başarılı iş insanlarından biri olarak görülen, Microsoft’un yaratıcısı Bill Gates’ten bahsediyoruz evet, yanlış okumadınız. Daha önce ne çalışanlara olan yanlış davranışları ne de çapkınlığı ile gündeme gelmiş bir isim değil Gates. Ancak son günlerde dedikodu kazanı kaynıyor ve yeni iddialar ile gündem hareketleniyor. 2017 yılına kadar dünyanın en zengin insanı olan ve sonra tahtını Jeff Bezos’a kaptıran Gates hakkındaki iddialar ve gelen yanıt bu yazımızda sizlerle.

1Boşanma Sonrası İddialar Başladı

Bill Gates’in daha önce hiç konuşulmayan olayları eşi Melinda ile boşanma kararını açıklamasından sonra ortaya döküldü. Melinda Gates’in aldatıldığını tuttuğu dedektif sayesinde öğrendiği konuşuluyordu. Daha sonra iki Microsoft çalışanının Bill Gates’in kadınlarla buluşacağı zaman şirkette araba değişikliği yapıp hedef şaşırttığını açıklamaları olay olmuştu. Şimdilerde ise daha ağır ithamlarla karşı karşıya ünlü girişimci.

2“Bill Gates Zorba Bir Kadın Avcısıydı”

İddialar durulmazken Business Insider bir hamle yapıp eski Microsoft çalışanları ile röportaj yaptı. İsmi açıklanmaya 4 kadın çalışan Gates’in açık açık cinsel isteklerde bulunduğunu iddia etti. Bunun yanında bir patron olarak zorba bir yanının olduğundan bahsedildi. Çalışanlarını görüşmeye çağırıp onlara saatlerce bağırdığı, getirdikleri fikirlere hakaretler savurduğu, küstah ve aşırı gergin tavırlarıyla insanları yorduğu söylendi. Bilinen bir detay da Gates’in geçmişinden. İddiaya göre; Gates zamanında bir striptiz kulübü müdavimiymiş.

3Yalanlama Geldi

Küçük çocukları istismar eden ve Amerika’da skandal olarak anılan Jeffrey Epstein olayında da kirli işlere bulaştığı söylenen Gates herhangi bir iddia hakkında konuşmasa da sözcüleri son haberleri yalanladı. Gates’in sözcüsü bu tarz yalan haberler ve spekülasyonların asılsız kaynaklardan yayılarak kamuoyunun yanıltıldığını söyledi.

Yorum Yap