1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Hadise’den PUBG’ye Özel Şarkı: Coş, Dalgalan Klibi Geldi

Hadise’den PUBG’ye Özel Şarkı: Coş, Dalgalan Klibi Geldi

hadise-yorumuyla-pubg-mobile-orijinal-sarkisi-cos-dalgalan-yayinda

Ünlü şarkıcı Hadise, kimi zaman aşklarıyla kimi zaman da güzel şarkılarıyla, giydikleriyle hep gündemde. Şimdilerde ise çok daha farklı bir işe imza atmış ve çok sevilen bir oyunun mobil versiyonu için yaptığı şarkı ve klibiyle konuşulur olmuş. Evet başlıktan da anlaşıldığı gibi PUBG Mobile için oyunun orijinal şarkısı Tidal Wave’i Türkçe sözler ve yeni aranjmanla seslendirmiş Hadise.

1“Bir İlke İmza Attık”

Hadise, yaptığı şarkıya dikkat çekerek tüm dünyada en çok sevilen oyun olan PUBG için böyle bir şarkı yapmanın öneminden  bahsetti. Güzel şarkıcı, “Dün itibariyle yayına giren şarkımız şimdiden ses getirmeye başladı bile. Tüm oyun severlere ve oyun tutkunlarına güç verecek bu şarkıyla PUBG MOBILE için Türkiye’de bir ilke de imza atıyoruz.” şeklinde konuştu.

2Su Altında Klip

Coş,Dalgalan klibi için dalış tüpünü alıp havuza dalan Hadise,  bu kareleri de Instagram’dan paylaştı. Çekimleri 3 gün süren klipte şarkıcı, 11,5 metrelik kumaşa sahip özel tasarım bir elbise giydi. Suya dayanıklı bir makyaj kullanılan çekimlerde kalabalık bir ekip görev aldı. Hadise ekiple tam 4 metrelik havuza daldı.

3Bu Yıl O Ses’te Yok

Hadise’nin uzun zamandır jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye’de bu sene olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Ancak bu yıl güzel şarkıcıyı O Ses Rap’te izleyeceğiz.

Yorum Yap