1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Hayranlarına Bomba, Miray Daner Şarkıcı Oluyor!

Hayranlarına Bomba, Miray Daner Şarkıcı Oluyor!

5dde3fe1bf21440f185e2abe

Vatanım Sensin dizisi aracılığı ile yıldızı parlayan ve ismini geniş kitlelere duyurmayı başaran genç oyuncu Miray Daner, müziğe dair ilgili hayallerini gerçekleştirmek adına şan dersleri aldı. Genç ve güzel oyuncu müzik alanında sahip olduğu yeteneğini göstermek adına stüdyoya girip şarkı söyledi!

1Nerede Şarkı Söylese Dikkatleri Üzerine Çekiyordu


Katıldığı birkaç televizyon programı üzerinde sesinin güzelliğiyle dikkatleri toplayan genç oyuncu Miray Daner, bu dikkatleri çekmiş yeteneğini profesyonel anlamda göstermek adına stüdyoya girdi. Pandemi sürecinde şan dersleri alan Miray Daner vermiş olduğu bir röportajda “Şan dersleri alıyorum.” Dedi ve şöyle devam etti, şan dersi almakta iken müzik üzerine yoğunlaşmak gibi bir planının olmadığını söyledi. Müzikle ilgilenmeyi çok sevdiğini belirtmiş ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil diye olumsuz bitirmişti. Fakat geçtiğimiz ekim ayı zamanlarında konuk olmuş olduğu İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu ismine ait “Vay” adlı şarkıyı seslendiren genç oyuncu kendisine gelen güzel tepkiler ardından bu fikrini değiştirdi.

2Şan Dersleri Alarak Pandemi Sürecini Değerlendirdi


Single çıkarmak adına çalışmalara kolları sıvayan Miray Daner bir pop şarkısı seslendirdi. Müzisyen tanıdığı arkadaşlarıyla beraber çalışmalarını basına yansımaması adına gizlilik içinde yürüten ünlü oyuncu şarkının üzerinde çalışılacak düzenlemesini kısa süre evvel bitirdi. Ama Miray Daner şarkısı için bir müzik şirketiyle henüz anlaşmadı. Vatanım Sensin dizisi aracılığı ile yıldızı parlayan ve ismini geniş kitlelere duyurmayı başaran genç oyuncu Miray Daner, müziğe dair ilgili hayallerini gerçekleştirmek adına şan dersleri aldı.

3Seslendirdiği Şarkı Çok Defa İzlendi


Güzel oyuncu müzik alanında sahip olduğu yeteneğini göstermek adına stüdyoya girip şarkı söyledi! Katıldığı birkaç televizyon programı üzerinde sesinin güzelliğiyle dikkatleri toplayan genç oyuncu Miray Daner, bu dikkatleri çekmiş yeteneğini profesyonel anlamda göstermek adına stüdyoya girdi. Bu konu yapımcıların da dikkatinden kaçmadı. Genç oyuncu marka yüzü olmuş olduğu bir cips reklam filmi adına geçtiğimiz yıl stüdyoya girip bir şarkı seslendirmişti. Miray Daner’in video klibinde de oynadığı şarkı, YouTube üzerinde 17 milyon izlenme sayısına ulaşmış ve büyük beğeni kazanmıştı. Müzikle ilgilenmeyi çok sevdiğini belirtmiş ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil diye olumsuz bitirmişti. Fakat geçtiğimiz ekim ayı zamanlarında konuk alındığı İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu ismine ait “Vay” adlı şarkıyı seslendiren güzel oyuncu kendisine gelen güzel tepkiler ardından bu fikrini değiştirdi.

Yorum Yap