1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İşte Türkiye’nin En Güzel Kızı: Miss Turkey 2021 Birincisi Belli Oldu

İşte Türkiye’nin En Güzel Kızı: Miss Turkey 2021 Birincisi Belli Oldu

004226133-1

Türkiye’nin en güzel kızlarının belirlendiği ve her sene yapılarak gelenekleşmiş hale gelen Miss Turkey geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Bu sene güzeller hakkında çokca dedikodu yayılmış, şaibe yapılacağı iddia edilmişti. Ancak sonuçlar beklenenden biraz farklı oldu ve birinci belli oldu. 14 numaradaki Dilara Korkmaz Türkiye’nin en güzeli unvanını aldı.

1Tacın Sahibi Dilara Korkmaz

Türkiye’yi yurtdışında yarışmalarda temsil edecek ve televizyon-sinema dünyasında bir çok fırsata sahip olacak güzel bu yıl Dilara Korkmaz oldu. Dilara Korkmaz, 2010 yılında aynı yarışmada 4. olan ve şu an Faruk Sabancı ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Dilay Korkmaz’ın kız kardeşi. 23 yaşında ve 1.77 boyunda olan Dilara, Ankara Üniversitesi Finans bölümünde yüksek lisans öğrencisi.

2İkinci ve Üçüncü Güzeller

Yarışmada ikinci ve üçüncü güzeller de Instagram’da bol bol takipçisi olan dikkat çeken kızlarımız. İkinci olan Cemrenaz Turhan tam 1.82 boyunda, 23 yaşında ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme okuyor. 3. olan Şira Sahilli ise 21 yaşında ve Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisi kendisi.

3Geceye Damgasını Vuranlar

Güzellerin belirlendiği gecede Arzum Onan, Çağla Şikel ve Azra Akın’ın jüri üyeleri olarak verdikleri poz oldukça dikkat çekti. Instagram’dan paylaşılan fotoğrafa ‘eskimeyen güzeller’ yorumları yapıldı. Ayrıca sunucu olarak gecede yer alan Eser-Berfu Yenenler çiftinin ‘ilginç’ esprisi de hayli şaşırttı. Canlı yayın heyecanı yaşayan Berfu Yenenler eşine ” Ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor” diyerek hem güldürdü hem şaşırttı.

 

Yorum Yap