1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İzleyince Dehşete Düşmemek Elde Değil, Acımasızca Dövdü!

İzleyince Dehşete Düşmemek Elde Değil, Acımasızca Dövdü!

498138-soke-eden-goruntu-acimasizca-dovdu-sosyal-medyada-tepki-yagdi-603f65fe7fbcc

Ankara sınırlarında bir alışveriş merkezinin restoran kısmında bir kadının yanındaki 5-6 yaşlarında olan bir çocuğu dövdüğü görüntülendi. Bahsi geçen kadın, çocuğun ağlamasını duyarak kendisini uyaran insanlara da hakaret etti. Olay yerinden bir görgü tanığı, uzak bir köşede oturduklarını, bir zaman sonra bir çocuk çığlığı duyduklarını ve o tarafa gittiklerini söyledi. O sırada bahsi geçen kadının şiddetle tokat attığını, çocuğunsa acıdan çığlık attığını gördüklerini söylüyor. Sosyal medya üzerinden de görüntüleri paylaşılmış olan bu olay büyük çaplı bir tepki çekti.

1Görüntüler Büyük Tepki Çekti


Olay geride bıraktığımız gün Ankara Etimesgut ilçesindeki AVM restoran katında meydana geldi. Bir kadının yanındaki 5-6 yaşlarında olan bir çocuğu dövdüğü görüntülendi. Bahsi geçen kadın, çocuğun ağlamasını duyarak kendisini uyaran insanlara da hakaret etti. Sosyal medya üzerinden de görüntüleri paylaşılmış olan bu olay büyük çaplı bir tepki çekti.

2Acıdan Çığlık Atan Çocuğun Seslerini Duyanlar Kadını Uyardı


Olay geride bıraktığımız gün Ankara Etimesgut ilçesindeki AVM restoran katında meydana geldi. İddialara bakılırsa bahsi geçen kadın yanında yemek yememekte olan 5-6 yaşlarındaki çocuğa tepki verdi. Kadın, yemek yemeyen çocuğa vurup, saçlarından çekti. Olayı gören insanlar, çocuğun ağlaması dolayısıyla kadına uyarıda bulundular ama kadın uyarı yapan insanlara da tepki göstererek çocuğa hakaret etmeyi sürdürdü. Kadının, çocuğu dövmesi anları cep telefonu ile kaydedildi. Sosyal medya üzerinden de paylaşılan bu anların görüntüsü büyük tepki çekti.

3Uyarıda Bulunanlara Da Hakaret Etmiş


Olay anında AVM’de bulunan bir görgü tanığı uzak bir köşede oturduklarını, bir zaman sonra bir çocuk çığlığı duyduklarını ve o tarafa gittiklerini söyledi. O sırada bahsi geçen kadının şiddetle tokat attığını, çocuğunsa acıdan çığlık attığını gördüklerini söylüyor. Sosyal medya üzerinden de görüntüleri paylaşılmış olan bu olay büyük çaplı bir tepki çekti. Daha sonra onların oturdukları yerin çaprazına oturmuşlar. Orada tekrar çocuğa bağırmaya ve hakaretler etmeye devam ettiğini söylüyor gördü tanığı. Bunun üzerine yanında oturmakta olan bir kadınla beraber kendisinin yanına gittiklerini söylüyor ve uyarıda bulunduklarını ekliyor. Kadın, onlara da hakaret etmiş, ‘Ben eğitimciyim, benim ne çektiğimi bilmiyorsunuz. Bu çocuk hasta, yemek yiyip ilaç içmesi lazım: ama sabahtan bu yana hiçbir şey yemiyor’ demiş.

4“Ben Eğitimciyim, Benim Ne Çektiğimi Bilmiyorsunuz.”


Olay evvelki gün Ankara Etimesgut ilçesindeki AVM restoran katında meydana geldi. Bir kadının yanındaki 5-6 yaşlarında olan bir çocuğu dövdüğü görüntülendi. Bahsi geçen kadın, çocuğun ağlamasını duyarak kendisini uyaran insanlara da hakaret etti. Kadının, çocuğu dövmesi anları cep telefonu ile kaydedildi. Sosyal medya üzerinden de paylaşılan bu anların görüntüsü büyük tepki çekti.

Yorum Yap