1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Kistim Var Dedi, Silikon Yaptırdı: Twitch Yayıncısı Didem Şener Skandalı

Kistim Var Dedi, Silikon Yaptırdı: Twitch Yayıncısı Didem Şener Skandalı

didem-RpOU_cover

Günlerdir Twitch isimli yayın platformu ile ilgili skandal haberleri gelip duruyordu. Bunlar arasında göze çarpan öyle bir haber ki akıllara durgunluk veriyor. Canlı yayın platformundan bağış toplayan bir kampanya yapan ve geçireceği kist ameliyatı için izleyenlerden para isteyen Didem Şener skandal yarattı.

1Kist Ameliyatı Olacağım Dedi

İtalya’da yaşayan ve Twitch isimli platform üzerinden canlı yayınlar yaparak belli bir takipçi sayısına ulaşan Didem Şener, bir bağış yayını açarak kist ameliyatı olacağını söyleyerek katılanlardan bağış yapmalarını istemişti. Dakikalar içinde gerekli parayı toplayan Şener’in bu parayla silikon taktırması medyaya yansıyınca ortalık karıştı.

2Açıklama Gecikmedi

Didem Şener bu iddiaları yalanlamadı ancak kendine bir şekilde savunma sözleri bulmaktan da geri durmadı. “O video benim ilk yayınlarımdan biri ve tamamı hiçbir beklentim olmadan eğlence amaçlı yayın açtığım dönemlerden.Arkadaşlarla konuştuğumuzda bir donate bar (bağış kampanyası) açalım dedik, çünkü 20-30 izleniyordum.Kist ameliyatı donate barı açmamın nedeni göğsümde kist olduğu için değil, direkt göğüs estetiği ameliyatı için açarsam insanlar tarafından ayıplanırım diye düşünmüştüm. Yaptığım şey doğru mu hayır, değil.Sahte rapor işi de tamamen troll (espiri). Bu yayından sonra kist ameliyatı barının başlığını değiştirip göğüs estetiği yazmıştım” ifadesini kullanan Şener, yine de sosyal medyada sert eleştirilerden nasibini aldı.

Yorum Yap