1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Mansur Başkan’dan Ankaralılara Özel Uygulama: Esnafa Destek ‘Lezzet Ankara’

Mansur Başkan’dan Ankaralılara Özel Uygulama: Esnafa Destek ‘Lezzet Ankara’

mansur-yavas-depo-1_16_9_1615057138

Esnaf istiyor, Mansur Başkan yapıyor. Ankaralıların uzun zamandır beklediği destek ve hizmeti, samimi belediyeciliği sunan Mansur yavaş bu kez de gıda sektöründeki esnafın işine yarayacak bir hizmetle karşımıza çıkıyor. Pandemi nedeniyle kafe ve restoranlar çok zor duruma girmiş; aylarca kepenk kapatmak zorunda kalmıştı. Paket servis uygulamalarına ödenen komisyonlar da esnafın belini büküyordu. İşte bu durumla savaşmak için geliştirilen uygulama Lezzet Ankara karşınızda.

1Kayıt Ücreti ve Komisyon Yok

Mansur Yavaş, sadece Ankaralı esnafa ve vatandaşlara özel olan bu yemek platformunu henüz duyurdu. Açıklamalara göre uygulama tüm restoran ve kafe sahiplerine ücretsiz kayıt imkanı sunuyor. Aynı zamanda sipariş bedelleri üstünden platforma herhangi bir komisyon verilmeyecek.

2Henüz Hizmette Değil

Lezzet Ankara’nın hizmete başlaması için öncelikle restoranların kayıtlarını tamamlaması gerekiyor. Kayıtlarını tamamladıktan sonra menülerini oluşturacak restoranlar ve kafeler kısa süre içinde paket servise hazır olacak. Mansur Başkan da kısa süre içinde hizmete girmesi ve Ankaralılar için yeni bir soluk getirmesi beklenen uygulama ile ilgili şunları söyledi; “Esnafımızın alın terini korumak adına %0 komisyonla ‘Lezzet Ankara’ var. İşletmelerimizin menülerini sisteme girmesinin ardından portalımızı sizlerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Yorum Yap