İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Marvel Filmlerinin Tamamı Ertelendi: Bakın Hangi Filmler Ne Zaman?

Marvel Filmlerinin Tamamı Ertelendi: Bakın Hangi Filmler Ne Zaman?

kapak_113309

Süper Kahraman filmlerinin babası Marvel’den neredeyse tüm filmleri erteleme kararı geldi. Disney’in yaptığı açıklama ve ertelenen filmlerin listesiyle işte Marvel’in üzen haberi yazımızda.

1Tüm 2022 Yapımlarının Tarihi Değişti

Disney yaptığı açıklamayla yapım aşamasında olan ve 2022 yılında vizyona girmesi beklenen çoğu filmin vizyon tarihinin ertelendiğini duyurdu. Bu filmler içinde özellikle Marvel filmleri merakla beklendiğinden erteleme kararı hayranları üzdü.

2İlk Ertelenen Film ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’

Erteleme kararı alınan filmlerin ilki Doctor Strange in The Multiverse of Madness oldu. 25 Mart 2022’de vizyona girmesi planlanan filmin tarihi 6 Mayıs’a alındı. Thor: Love and Thunder filmi de 8 Temmuz 2022 tarihine ertelendi. Vizyon tarihi değişen bir diğer film ise Black Panther: Wakanda Forever oldu. 8 Temmuz’da çıkış yapması beklenen film, son gelişmelerin ardından 11 Kasım‘a ertelendi.

3Avatar 2’de Değişiklik Yok

Neyse ki heyecanla beklenen yapım Avatar 2’nin vizyon tarihinde bir değişiklik olmayacak. Erteleme kararı alınan yapımlar 2022 yılını kapsadığından, Eternals ve Spider-Man: No Way Home gibi 2021 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen filmler tam da bu tarihlerde vizyona girecek.

Yorum Yap