1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Mendillerinizi Hazırlayın: Halayıyla Meşhur Flash Tv Ekranlara Dönüyor

Mendillerinizi Hazırlayın: Halayıyla Meşhur Flash Tv Ekranlara Dönüyor

maxresdefault

Öyle bir kanal ki sabahtan akşama kadar halay çekip, eğlenceye devam ediliyordu. Ani bir veda ile 2019’da kapısına kilit vurulmuştu Flash Tv’nin. Geçtiğimiz günlerde ise sevindiren haber geldi. Kanalın sahibi Ömer Göktuğ haberi doğruladı.

128 Yıllık Yayın Hayatı Vardı

Bundan 2 yıl önce, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanallarından biri olan Flash TV, idari, siyasi ve mali baskıları gerekçe göstererek yayın hayatına ara vermişti. Kanal programlarından “Gece Hattı”nın sunucusu Gökhan Taşkın vedadan önce şu açıklamayı yapmıştı:

“28 yıllık tarafsız, bağımsız yayıncılığımıza gölge düşmesini engellemek adına bir süre ara veriyoruz. Bağımsız bir medyaya da ihtiyacımız var. Bağımsız yargı kadar bağımsız medyaya da ihtiyacımız var. Yargının bağımsızlığı kadar, bağımsız medya da şarttır demokrasilerde. Umuyorum iyi haberlerde, güzel haberlerde yeniden bir arada olacağız. O güne kadar hoşça kalın.”

2Kanalın Genel Müdürlüğü Teklif Edildi

Kanal sahibinin açıkladığına göre Flash Tv, eğlence formatıyla ekrana dönecek. Flash Tv’nin genel müdürlüğü için düşünülen bir isim var. Daha önce kanalda sunuculuk da yapan gazeteci ve sunucu Hakan Aygün’e genel müdürlük teklif edildi. Aygün’ün kanalın yönetiminde olacağına kesin gözüyle bakılıyor ancak genel müdürlük teklifine henüz cevap vermemiş.

Psikolojik buhranlarla dolu diziler, iç karartan tartışma dolu dedikodu kazanı programlarından sonra bu kanalın ferah bir nefes olacağını düşünüyoruz. Hadi bakalım, hazırlayın mendilleri, halaya giriyoruz.

Yorum Yap