1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Netflix’ten Kasım Ayına Damga Vuracak Yeni Yerli Dizi: Kulüp Bizi Eski İstanbul’a Götürecek

Netflix’ten Kasım Ayına Damga Vuracak Yeni Yerli Dizi: Kulüp Bizi Eski İstanbul’a Götürecek

3215107

Yavaştan kış geliyor ve el ayak çekilmeye başlıyor. Yağmurlar da başlarsa hepimiz ekran karşısından ayrılmayacak konuma geleceğiz gibi. İşte hal böyle olunca arka arkaya yeni diziler, filmler gelmeye başlıyor. Bunlardan biri de Netflix için çekilen yerli yapım Kulüp oldu. Dün gelen fragman hayli heyecanlandırdı. İşte detaylar;

1Başrol Gökçe Bahadır

Nostaljinin dibine vuracağımız ve 1955 yılına ışınlanarak eski İstanbul’a doyacağımız dizinin fragmanı geldi. Dizinin başrolü Gökçe Bahadır’dan. Matilde isimli Musevi bir anneyi canlandıran Bahadır, bu yeni rolüyle oldukça övgü toplayacak gibi görünüyor.

2Sürükleyen Hikaye

Galata Kulesi, İstiklal Caddesi gibi ikonik mekanların geçmişteki hallerinin çok başarılı olarak aktarıldığını fragmanda görüyoruz. Hikaye de tıpkı mekanlar gibi o dönemin ruhuna çok uygun görünüyor. Uzun süre hapiste kalan Musevi anne Matilda, hapisten çıktıktan sonra yetiştirme yurdundaki kızı Raşel ile sıfırdan bir bağ kurmaya çalışıyor. Aynı zamanda çalıştığı kulüpteki erkek egemeliği ile baş ederken girdiği ortamı yuvaya çeviren anaçlığını da gösteriyor. Tabi bir yandan da kızını uzak tutmaya çalıştığı Pera’nın belalı tipi Fıstık İsmet ve Raşel arasında olup bitenleri göreceğiz.

35 Kasım’da Geliyor

5 Kasım’da Netflix’te başlayacak olan dizinin kadrosu ise şa-ha-ne. Gökçe Bahadır başroldeyken onun yanı sıra Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Masum’da imzası bulunan Seren Yüce ile İstanbullu Gelin gibi tv dünyasında ses getiren yapımlarda imzası bulunan Zeynep Günay Tan üstleniyor.

Yorum Yap