1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Psikolojik Romanlardan Gidiyoruz: Kanal D’nin Yeni Dizisi Camdaki Kız

Psikolojik Romanlardan Gidiyoruz: Kanal D’nin Yeni Dizisi Camdaki Kız

g9lH7SZ9AkyqLZgUQ2L9rQ

Dünden beri bir tanıtım yayınlanıp duruyor. Biz de oturduk, Burcu Biricik’in inanılmaz güzelliğini konuşuyoruz. Evet efendim görmediyseniz bile artık sizin de haberiniz olsun, Burcu Biricik’in başrol oynadığı yeni dizi Camdaki Kız yakında geliyor.

1Yine Gülseren Buğdaycıoğlu

Türk halkı olarak biz bu kadının eserlerini dizi olarak izlemeyi sevdik. Yapımcılar bunu fırsat bilmiş olacak ki, her iki güne bir kadının kitaplarını senaryolaştırıyorlar. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı’ndan sonra şimdi Camdaki Kız ile psikolojik hikayelere doyacağız.

2Burcu Biricik Başrolde

Ailesinin el bebek gül bebek büyüttüğü Nalan’ın hikayesini anlatacak olan dizide başrol Burcu Biricikte. Onunla birlikte yer alacak oyuncular ise şöyle; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek.

3Kırmızı Odadaki Rolü Beğenilmişti

Burcu’nun Kırmızı Oda’da canlandırdığı ve yüreğimizi dağlayan Boncuk rolü haftalarca ekrana kilitlenmemizi sağlamıştı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Boncuk ve dedelerinin hayat mücadelesi, yalnızlık ve hazin son çok etkileyiciydi. Yönetmenler farketmiş olacak ki cast oluşturulurken aynı hikayeden hem Burcu Biricik hem de Feyyaz Şerifoğlu yeni dizide yer alacak.

4Terapiden Diziye

 

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun terapilerinden esinlenerek kaleme aldığı eserlerinden biri olan Camdaki Kız’da lüks içinde yaşamış ama yok sayılmış bir çocukluktan gelen iç mimar Nalan ile sert ve yoksul bir çocukluk geçirmiş elektrikçi Hayri’nin aşk hikayesi anlatılıyor. Kitapta anlatılan çift, Gülseren Hanım’dan terapi hizmeti alan gerçek bir çiftten esinlenerek yaratılmış.

Biz de bu diziyi heyecanla bekliyoruz. Ne dersiniz sizce bu diziler insanımızı terapilere ve psikolojik destek almaya karşı heveslendiriyor ya da bilinçlendiriyor mu?

Yorum Yap