1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Şıklık Yarışının Önüne Geçtiler: Kırmızı Halıda Yumruk Yumruğa Kavga

Şıklık Yarışının Önüne Geçtiler: Kırmızı Halıda Yumruk Yumruğa Kavga

kirmizi-halida-yumruklar-konustu-14391794_osd

Müzik dünyasının en önemli ödül törenlerinden biri olan MTV Video Müzik Ödülleri, geçtiğimiz akşam ABD’de sahiplerini buldu. Böyle gecelerde daha çok konukların şıklıkları yarıştırılır ancak bu kez geceye damgasını vuran boksör Conor Mcregor ile Machine Gun Kelly arasındaki gerginlik oldu.

1Gecenin En Çok Konuşulanları

Kocasından boşandıktan sonra oynadığı bir filmde müzisyen Machine Gun Kelly’den etkilenerek aşk yaşamaya başlayan Megan Fox, bir yıla yakın süredir ilişkisini sürdürüyor. Gittikleri her mekanda ilgi odağı olan çift verdikleri pozlar ve fantastik haberleri ile de sansasyonlara konu oluyorlar. Machine Gun Kelly’nin Megan Fox’un kanından kolye yaptırması gibi sansasyonlar örneğin. MTV Müzik Ödülleri’nde de gelenek bozulmadı ve en çok konuşulan çift Megan ile sevgilisi oldu.

2Fotoğraf  İçin Kavga Çıkardılar

Gecede yer alan ünlü boksör Conor Mcregor, müzisyen Machine Gun Kelly ile fotoğraf çektirmek isteyince olaylar patlıyor. Fotoğraf isteği geri çevrildiği yetmezmiş gibi iteklenip içkisi üzerine dökülen boksör, kendini tutamayıp kalan içkisini Fox ve Kelly’nin üzerine atıyor ve kavga büyüyor. Conor Mcregor’un yumrukla saldırıya geçmesi ve korumaların müdahale bile etmemesi ise gecede şıklık yarışını bile gölgede bırakan olay oldu.

 

 

Yorum Yap