1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Sonunda Bu da Oldu: Ünlü Oyuncu Sette Yönetmeni Öldürdü

Sonunda Bu da Oldu: Ünlü Oyuncu Sette Yönetmeni Öldürdü

Alec-Baldwin-Shooting

Hollywood bugün büyük ve acı bir olayla çalkalanıyor. Set kazalarına alışkınız ama böylesi şüphesiz ki ilk kez yaşanıyor. Ünlü oyuncu Alec Baldwin’in rol aldığı filmde sahne sırasında aktörün elindeki kuru sıkı tabancadan çıkan kurşunla görüntü yönetmeni maalesef ki hayatını kaybediyor.

1Kameralar Kayıttaydı

Çekimleri New Mexico eyaletinde devam eden Rust filminde Alec Baldwin, idam cezasına çarptırılmış 13 yaşındaki torununu kaçıran bir dedeyi canlandırıyordu. Western tarzı filmde kuru sıkıdan çıkan kurşunlarla set ekibinden görüntü yönetmeni 42 yaşındaki Halyna Hutchins hayatını kaybetti. 48 yaşındaki yönetmen Joel Souza ise isabet eden kurşunlarla ağır şekilde yaralandı. Talihsiz kazanın yaşandığı sırada tüm kameralar kayıttaydı.

2Sinir Krizi Geçirdi

Yaşanan olay sonrası oyuncu Alec Baldwin polis ofisinin önünde ağlayarak sinir krizi geçirdi. İlk olarak ifadesi alınan Baldwin serbest bırakıldı. Ancak eyalet polisinin film setinde can kaybına sebebiyet veren adressiz kurşunla ilgili soruşturma başlatacağını duyurdu. Baldwin konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmasa da olay sonrası şok halinde olduğu görüntüler medyaya yansıdı.

3Talihsiz Tesadüf

Olaydan sonra sosyal medyada Alec Baldwin’in 2017 yılında attığı bir tweet viral oldu. Ünlü oyuncu, o zamanlar yanlışlıkla işlenen bir cinayet ile ilgili görüntüleri paylaşmış ve “Bir insanı yanlışlıkla öldürmek nasıl bir his merak ediyorum” demişti. Bugün bu talihsiz merakı ne yazık ki başarılı aktörün en büyük dramı olarak cevabını buldu.

Yorum Yap