1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. 7 Yıllık Evliliğin Ardından Resmen Boşanıyorlar: İşte Boşanmanın Sebebi

7 Yıllık Evliliğin Ardından Resmen Boşanıyorlar: İşte Boşanmanın Sebebi

Kim-Kardashian-and-Kanye-West-still-struggling-in-marriage-source

Skandallarla dolu hayatları, zenginlikleri, abartılı hediyeleri ve evlilikleri ile bir projenin parçası Kardashian kadınları… Tabi bir de Jennerlar var ona hiç girmek dahi istemezsiniz. Bu ailenin en popüler ismi Kim Kardashian bu kez yeni bir boşanma haberi ile gündemde.

Eşi Kanye West ile 2014 yılından beri evli olan Kim, dün boşanma davası açtığını duyurdu. Mahkemeye sunulan boşanma dilekçesi hemen sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

14 Çocukları Var

Kim Kardashian-Kanye West çiftinin North, Saint, Chicago ve Psalm olmak üzere dört çocuğu bulunuyor. 7, 5, 3 ve 1 yaşlarındaki çocukların velayetinin nasıl paylaşılacağı merak ediliyordu. Açıklanana göre çift ortak velayet yoluna gidecek. Artık North ergenliğinde kimden daha kolay izin alırsa ondan mı kalacak göreceğiz desenize.

2Mental Bir Çöküşteydi

Kanye West’in bipolar bozukluğa sahip olduğu biliniyordu. Siyahi sanatçının annesini kaybetmesi ile başlayan rahatsızlıklar başkanlık süreci ve pandemi karantinası ile tırmanışa geçiyordu. Kim Kardashian ve ailesinin magazinsel hayat tarzları da şüphesiz Kanye’yi etkiliyordu. Bu konuyla ilgili Kim Kardashian açıklama yapmıştı elbette. Eşinin bipolar bozukluğu sebebiyle üstüne gelinmesini istemediğini, onu korumaya çalıştığını belirtmişti. Ancak işler öyle bir yere geldi ki; artık ne Kim katlanabiliyor bu hastalığa ne de Kanye eşini yanında istiyor.

3Kanye Aldattı mı?

Geçtiğimiz günlerde ABD basınına bir haber düştü ki hepimizin ağzı açık kaldı. Bu iddiaya göre Kanye West, Kim Kardashian’ı makyaj sanatçısı Jeffree Star ile aldattı. Bu iddiaları alevleyen ise; Star’ın bir süredir Kanye West’in çiftliğinin bulunduğu ve Kardashian ile evleri ayırdıktan sonra yaşadığı Wyoming’den fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmış olmasıydı. Ancak taraflar kısa süre sonra bu iddiaları tamamen yalanladılar.

4Dostça Bitiriyorlar

Her ne kadar mental rahatsızlıklar, çalkantılı hayatları sebep olarak gösterilse de Kim’in avukatı ve medyanın söylediğine göre çift arasında bir kavga dövüş yok. 2014’ten bu yana evli olan çiftin arasında bir düşmanlık olmadığı ve dostane bir şekilde ayrılık kararı aldıkları öne sürüldü.

Ne diyelim evlilikler başlar ve bitebilir. Biz de Kanye’ye sağlık dolu bir yaşam; Kim’e de mutluluklar diliyoruz. Bakalım Kim’in 4. evliliğini görecek miyiz?

Yorum Yap