1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. 9 Yıllık Aradan Sonra İbo Show Kaldığı Yerden Devam Ediyor

9 Yıllık Aradan Sonra İbo Show Kaldığı Yerden Devam Ediyor

İbo Show Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Bir döneme damgasını vurmuş olan İbo Show herkesin bildiği gibi 9 yıllık bir ara vermişti. Geçtiğimiz Kasım ayı ortalarında yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’in Show programı büyük ilgi ve heyecanla izlenmeye devam ediyor. Yeri gelip duygusal yeri gelip eğlenceli anlar yaşatan İbo Show, sevenleri tarafından yakın takipte.

1İlk Bölüm Heyecanı Derken Haftalar Geçti

Sevenlerinin büyük bir heyecanla beklediği program ilk bölümünün yayınlamasıyla birlikte büyük ilgi çekti. 6. Bölümü yayınlanacak olan İbo Show hızını kesmeden ve sürpriz konuklarıyla devam ediyor. Bildiğiniz gibi ilk bölüm konukları Deniz Seki ve Kutsi’ydi.

2Neden Kutsi Ve Deniz Seki İlk Konuklar Oldu?

Bu seçimin yapılması tesadüfi değil elbette. 14 Mart 2011 tarihinde silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses’in Son konukları olan Kutsi ve Deniz Seki sanki aradan yıllar geçmemiş gibi yeniden ağırlandı. Peşi Sıra şarkılarıyla ve elbisesiyle geceye damgasını vuran Sibel Can ise sosyal medyaya damga vurdu.

3Konukları Kimler

İbrahim Tatlıses’in konuğu olmak da büyük ayrıcalık olsa gerek. Bakalım yeniden yayınlanmaya başladığı günden beri konuk ettiği isimler kimler.

  • İlk bölüm konukları biraz öncede söylediğimiz gibi Kutsi ve Deniz Seki’ydi.
  • İkinci bölümde ise Hülya Avşar’la birlikte Olgun Şimşek, Demet Akbağ ve Kubat konuk oldu.
  • Hakan Altun, Hüsün Şenlendirici ve Kibariye üçüncü bölüm konukları iken, bu haftanın sürpriz konuğu ise Mehmet Ali Erbil oluyor.
  • İbo Show dördüncü bölümde Gonca Vuslateri, Arif Susam, Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu’nu ağırladı.
  • Gülben Ergen, Nilgün Belgün, Serdar Ortaç ve Mustafa Üstündağ ise beşinci beşinci bölümde bizlerle buluştular.
  • Bu hafta yayınlanacak olan altıncı bölümde ise Oktay Kaynarca, Zara, Yılmaz Vural ve Oya Başar İbo Show’da konuk olacak.

4Eski Heyecanı Devam Eder Mi?

2011 yılında İbrahim Tatlıses vurulana kadar İbo Show sevilerek izlenen bir programdı. Yeniden yayına başladığı bu günlerde de aynı ilgi ve heyecan ile izleyicisiyle buluşan İbo Show bakalım ne kadar yayında kalacak?

Yorum Yap