İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Acun’un ‘Hayatımın Projesi’ Dediği Exxen’e Tepki Yağıyor! Aksaklıklar İle İlgili ‘Aşırı Yoğunluktan Kaynaklı’ Dedi

Acun’un ‘Hayatımın Projesi’ Dediği Exxen’e Tepki Yağıyor! Aksaklıklar İle İlgili ‘Aşırı Yoğunluktan Kaynaklı’ Dedi

kapak

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hayatımın projesi diyerek, yayına sunduğu dijital izleme platformu Exxen, maalesef birçok aksaklıkla kullanıcıları zor durumda bıraktı. Exxen’e tepkiler yağarken, durum ile ilgili Acun Ilıcalı açıklama yapmak zorunda kaldı. Sorunun ‘aşırı yoğunluktan’ kaynaklı olduğunu belirten Ilıcalı, problemin büyük ölçüde çözüldüğünü ifade etti.

1Exxen Yayın Hayatına Aksaklıklarla Başladı


Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL maliyetle ortaya koyduğu Exxen, 1 Ocak 2021 itibariyle kullanıma sunuldu. Ancak dijital platformda yer alan aksaklıklar ve hatalar, kullnıcıların isyan etmesine neden oldu. Karşılaşılan aksaklıklar kullanıcıların platformu şikayet etmesine neden oldu.

2‘Bilgisayarı Kabloyla Bağlayın’


Exxen dijital platformunun akıllı TV’larda kolay uygulamasının olmaması ve bir mobil uygulamasının bulunmaması konusunda çözümün şimdilik bulunmadığı belirtildi. Bunun yerine bilgisayarı kabloyla bağlayın şeklinde bir yönerge verildiği kaydedildi.

3Aksaklıklar Kullanıcılara Zor Anlar Yaşattı


Büyük bir heyecanla beklenen Exxen, kullanıcıların isyan etmesine neden olacak aksaklıklar ve hatalar ile yayın hayatına başladı. Birçok kişi için hayal kırıklığına neden olan bu durum kullanıcıların Exxen’i şikayet etmesine neden oldu.

4Hayatımın Projesi Dedi Hatalar Sonrası Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı


Herkesin büyük umutlarla beklediği Exxen’de bu tarz aksaklıklar ve hatalar yaşanması, Acun Ilıcalı’nın konuyla ilgili açıklama yapmasına neden oldu. Sosyal medya hesabında konuyla ilgili paylaşım yapan Ilıcalı, kullanıcıların platforma olan önyargılarını kırabildi mi bilemiyoruz.

5‘Aşırı Yoğunluktan Kaynaklandı’


Meydana gelen aksaklıkların aşırı yoğunluktan dolayı olduğunu ifade eden Ilıcalı, teknik sorunların büyük ölçüde ortadan kaldırıldığının altını çizdi. Platforma gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederken, ‘ilginize layık olmaya çalışacağız’ paylaşımını yaptı.

6Exxen’de Abonelik İptali Yok


Diğer taraftan kullanıcılar, üyelik iptalinin olmaması ve üye kart bilgilerini silememeleri bakımından da rahatsızlıklarını dile getirdiler. Platformda hem belli bir ücret ödenmesi hem de reklamların gösterilecek olması ise rahatsızlık veren diğer bir durum. Kullanıcılar haliyle para ödedikleri bir platformda reklamlara takılacaklarını öğrendiklerinde tepki gösterdiler. Tüm bu sorunlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Bakalım Acun Ilıcalı, Exxen üzerinden ilerleyen süreçte kullanıcılarını tutabilmek için yeni gibi düzenlemeler yapacak?

Yorum Yap