1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aksiyon Filmleri Yasta: Liam Neeson’dan Üzen Açıklama!

Aksiyon Filmleri Yasta: Liam Neeson’dan Üzen Açıklama!

Liam-Neeson.-CBS-News-photo

Akademi Ödüllü oyuncu Liam Neeson, aksiyon filmlerinin bilinen en gözde oyuncularından birisi. Kendisi 68 yaşında olmasına rağmen günümüze kadar çok sayıda başarılı yapımda yer almış ve birçok ödüle sahip olmuş yetenekli bir isim. Ancak Liam Neeson, son verdiği röportajda artık emekli olmak istediğini, çekimleri süren ve plan aşamasında olan filmlerini tamamladıktan sonra sektörden elini eteğini çekeceğini duyurdu. Yaş olmuş 68, ünlü oyuncu Neeson, bu isteğinde haksız da sayılmaz. Yine de üzülmedik değil hani…

1Liam Neeson Emekli Olacağını Duyurdu

Liam Neeson, hali hazırda yapımı sürmekte olan ve yakında çıkacak projeleri bittikten sonra aksiyon filmlerinden emekli olacağını açıkladı. Özellikle aksiyon türünde görmeye alıştığımız başarılı oyuncu bu kararı ile sevenlerini üzse de ilerleyen süreçte vizyona girmesi beklenen filmlerinin bir miktar teselli ettiği söylenebilir.

2“O Zamana Kadar Yürüteç Kullanmaya Başlamazsam…”

ET’ye röportaj veren ünlü aktör, ‘çok özel yeteneklerini’ bırakmaya hazır olup olmadığı sorusuna ise şu şekilde cevap verdi: “Evet. Bence hazırım. 68 buçuk yaşına geldim. Eğer Kovid izin verirse bu sene yapacağım birkaç film daha var, birkaç tanesi de hazırlık aşamasında. Sanırım onlardan sonra tamam diyeceğim.” Sonrasında konuyla ilgili yaptığı şakayla güldürdü: “Tabii o zamana kadar çoktan yürüteç ya da onun gibi bir şey kullanmaya başlamazsam…”

3Yeni Çıkan Filmi The Marksman


Neeson’un son yer aldığı kartel filmi, The Marksman 2021 yılının ilk ayında vizyona girdi. Gerilim aksiyon türündeki filmde Arizona sınır kasabasında yaşayan ve eski bir denizci olan bir çiftlik sahibinin, genç bir çocuğun Meksikalı kartelinden kaçmasına yardım etmesi konu ediniliyor. Yani anlayacağınız bol aksiyon sevenleri mutlu edecek bir film sizi bekliyor.

4Çıkması Beklenen Projeleri


Oyuncunun sıradaki filmi ise buzlu yol sürücüsünü canlandırdığı mahsur kalmış madencilerin hayatlarını kurtarmak için donmuş okyanus üstünde imkansız bir kurtarma görevine çıkacağı aksiyon-gerilim filmi The Ice Road’un çekimleri sürdürülüyor.  Ünlü aktör bu proje sonrasında, tehlikeli bir suç örgütünün işini tamamlamayı reddederek, hedef haline gelen bir kiralık katilin yaşadıklarına odaklanan Memory’de başrol oynayacak.

Yorum Yap