İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Ali Koç Yine Bize Fakirliğimizi Hatırlattı: En İhtişamlı Ünlü Evler

Ali Koç Yine Bize Fakirliğimizi Hatırlattı: En İhtişamlı Ünlü Evler

En İhtişamlı Ünlü Evler

Ünlülerin evleri hem ihtişamlı halleri ile hem de fiyatları ile her dönem gündem olmaya devam etmektedir. Son zamanlarda Ali Koç’un Los Angeles’tan aldığı evin gündeme gelmesi yine bize fakirliğimizi hatırlattı. Hazır bunu hatırlamışken, hep beraber ünlülerin ihtişamlı evlerine bir göz atalım istedik.

1Will Smith – Jada Pinkett Smith

Calabasas Kompleksi olarak adlandırdıkları malikânelerinde ailecek yaşayan ünlü çiftin 20 milyon dolarlık evlerinin içinde 9 yatak odası ve 1 meditasyon odası ayrıca kayıt stüdyosu bulunuyor. Özel bir suni gölün, tenis kortlarının ve basketbol sahasının olduğu bu malikane gerçekten göz kamaştırıyor.

2Avicii

Ünlü DJ’in Hollywood’da bulunan evinin tasarımı oldukça özel. Havada asılı gibi duran bir göz yanılsamasına sahip bu binada son teknoloji ürünü güvenlik, aydınlatma ve ısıtma sistemi bulunuyor. Ayrıca villada özel tasarım bir havuz bulunmaktadır.

3Rihanna

Rihanna’nın Barbados’taki bu muhteşem malikanesinde özel bir yüzme havuzu, plaj ve deniz manzarası bulunmaktadır. Ailesine daha yakın olmak için aldığı bu ev, 22 milyon dolar bedelindedir.

4George Clooney

Como Gölünün kıyısında bir yalısı bulunan ünlü aktör yaşamının büyük bir kısmını burada geçirmektedir. 30 milyon değerindeki bu evde 25 oda bulunmaktadır. Ev 18. Yüzyılda inşa edilmiştir ve muhteşem bir manzaraya sahiptir.

5Conan O’Brien

Ünlü Talk-show sunucusunun Pacific Palisades’te bulunan kompleksinde 6 yatak odası ve 8 banyo bulunmaktadır. Hem Pasifik Okyanusunu hem de Santa Monica Dağını gören ev 19,5 milyon dolar değerindedir.

6Tiger Woods

Ünlü sporcunun Jüpiter Adasında bulunan kalesi Atlantik Okyanusunun kıyısındadır. 60 milyon dolar değerindeki villada profesyonel yüzme havuzu, spa, teniz kortu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

7Taylor Swift

Ünlü yıldızın Rhode Adasında bulunan evi 17 milyon dolar değerindedir. Bu malikanenin içinde 8 yatak odası ve 10 banyo bulunmaktadır.

8John Travolta

Florida’da bulunan bu evde 6 yatak odası bulunmaktadır. Uçak kullanabilen John Travolta, evine 2 büyük uçak hangarı yaptırmış.

9Tom Brady – Gisele Bundchen

Los Angeles’ta bulunan bu evde 6 adet yatak odası bulunmaktadır. 40 milyon dolarlık bu evde ayrıca doğal göl görünümlü bir havuz da bulunmaktadır.

10Matt Damon

15 milyon değerindeki köşkünde 7 yatak odası ve 10 banyo bulunan Matt Damon, ayrıca evine özel bir spa, spor salonu ve havuz inşa ettirmiştir.

Yorum Yap