1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Anneler Günü Özel: Ünlü Anneler ve Onlara Çok Benzeyen Çocukları

Anneler Günü Özel: Ünlü Anneler ve Onlara Çok Benzeyen Çocukları

anneler-gunu-ozel-yazi-unlu-anneler-ve-onlara-cok-benzeyen-cocuklari

Doğduğumuz andan itibaren ellerimizi sımsıkı tutan ve ne olursa olsun asla bırakmayan canlarımız annelerimizin kıymeti büyük. Klişe olacak belki ama onlara kapitalist tuzaklı yılda 1 günde değil her gün aynı özeni göstermeliyiz değil mi? Bir de yan odadaki annemizin Anneler Günü’nü Instagram’dan kutlamamız yok mu! Neyse.

Biz bugün tüm içten dileklerimizle annelerin, anne olmak isteyenlerin, asla anne olamayacak kadınların ve hatta erkeklerin, anne hissedenlerin, bir başka canlıya annelik edenlerin, annesi bu dünyadan göçüp gidenlerin kısacası herkesin Anneler Günü’nü kutluyoruz. Ve bu vesileyle eğlenceli bir içeriğe başlıyoruz. İşte güzellikleri ile çok canlar yakmış anneler ve onların birer klonu niteliğindeki yavruları.

1Lisa Bonet- Zoe Kravitz

Bu kız anasının kopyası mübarek. Lisa Bonet’in Lenny Kravitz’den olan kızı Zoe,  bu haliyle 20’lerindeki  annesine hem fiziksel olarak hem de tarz olarak aşırı benziyor. (Sol Zoe, Sağ Lisa)

2Cindy Crawford- Kaia Gerber

annele-gunu-ozel-yazi-unlu-anneler-ve-onlara-cok-benzeyen-cocuklari

Böyle güzel annenin böyle güzel kızı. Kaia da annesinin izinden gidip modelliği tercih etti.(Sol- Cindy, Sağ-Kaia)

3Merly Streep- Mamiee Gummer

annele-gunu-ozel-yazi-unlu-anneler-ve-onlara-cok-benzeyen-cocuklari

Efsane oyuncunun iki kızı da kendisine birebir benziyor.

4Reese Witherspoon- Ava Philippe

annele-gunu-ozel-yazi-unlu-anneler-ve-onlara-cok-benzeyen-cocuklari

Hık deyip burnundan düşmelerin en birincisi oyuncu Reese Witherspoon ile kızı arasında. Reese Hanım her zaman genç ve güzel kalabilmeyi başarmasının yanında kendinin nasıl klonladığının da sırrını vermeli. (Sol- Ava, Sağ- Reese)

5Vanessa Paradis- Lily Rose Deep

anneler-gunu-ozel-yazi-unlu-anneler-ve-onlara-cok-benzeyen-cocuklari

Annesine tıpatıp benzeyip modellik kariyeri ile parlayan bir diğer isim olan Lily Rose Deep, Johnny Deep’in Vanessa Paradis ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı. Babası ile benzer yönleri bulunsa da bakışları ve havası ile annesine çok benziyor Lily. (Sol- Vanessa, Sağ-Lily)

Yorum Yap