1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ‘Arıza‘da İşler Giderek Daha Da Karışıyor!

‘Arıza‘da İşler Giderek Daha Da Karışıyor!

ariza

03 Medya imzalı olup izleyici karşısına Show TV’de çıkan Arıza dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde izleyenler nefesleri tuttu. Pazar akşamına damgasını vuran dizinin detayları yazımızda.

1Planlar Suya Düştü


Beğeniyle takip edilen Show TV dizisi Arıza, izleyenleri ekrana kilitledi. Herkes, İhtiyar’ın kaçırılan silahlarını getirmek üzere geçti.  Daha evvelde kendisinin kaçırmış olup Ruslara verdiği silahları, yaptığı bir operasyonla geri alan Burak’ın planları Ali Rıza’nın gelişiyle suya düştü.

2Ersoylu Kardeşler Arasındaki Dengeler Tekrar Alt Üst Oluyor


Burak’ın yolunu kesen Ali Rıza, silahları geri aldı. Ali rızanın yanında Murat’ın olmasıysa dengeleri Ersoylu kardeşler arasında tekrar alt üst etti. Mallar bulundu, ardından konsorsiyum bir araya geldi.

3Halide’nin Kaçırılması


Tam da bu sıralarda herkesin telefonuna bir mesaj geldiği fark edildi. Ali Rıza ve diğer konsorsiyum üyelerine bir görüntülü mesaj gelmişti. Gelen görüntüyü açan Ali Rıza ve konsorsiyum üyeleri, Halide’nin kaçırıldığını anlamış oldu.

4Halide’yi Kim Kaçırdı?


Artık akıllardaki şimdiki soru ise Halide’yi kimin kaçırmış olduğu.

5İzlenme Oranları Göz Dolduruyor


#farketmeden diyen sosyal medya ve diğer izleyiciler dizinin ilerleyen bölümlerini merakla bekliyorlar. Twitter Türkiye’de hatrı sayılacak bir süre gündemde yer almayı başaran dizinin izlenme oranları da göz dolduruyor. Arıza, yayınlanmış olan 22. Bölümüyle ciddi anlamda izleyiciyi kazanmış görünüyor.

6“Babanın Katili İhtiyar”


Safir tarafınca sorguya alınan Balaban Safir’in kendi yöntemlerine rağmen, ne olursa olsun konuşmayacağını ifade etti. Sorgu devam ededururken sürpriz bir baskın oldu ve Balaban’ın kaçırıldığın gördük. Ali Rıza’nın Balaban’ı ihtiyarın elinden aldığı gözler önüne serildi. Ali Rıza, Balaban’ı, babasıyla ilgili bildiklerini anlatması için almıştı ve babasının katilinin İhtiyar olduğunu öğrendi.

7Video Gösterdi


Hatta Balaban Ali Rıza’ya Safir tarafınca babasının vurulduğu bir video izletti. Balaban, Ali Rızaya bunlardan daha fazlasını da anlatabileceğini, fakat öncelikle verdiği teklifini kabul edip işbirliği yapması gerektiğini söyledi. Balaban’la anlaşmış gibi kendini gösteren Ali Rıza’nınsa aklındakiler daha farklıydı. Yavaş yavaş kendine ait planları uygulamaya başlarken, diğer koldan da Burak ve Balaban’ın ortak kararları sonucu harekete geçti.

Yorum Yap