1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Barcelona Maçı Evvelsi Şok Eden Shakira Pankartı

Barcelona Maçı Evvelsi Şok Eden Shakira Pankartı

60472163c03c0e1f38234d08

Sporda yaşanmasını istemeyeceğimiz ve okuduğumuzda da sinirlenmeden edemeyeceğimiz bir olay ama maalesef gerçekleşti. Üstelik bu ilk de değil. Gerard Pique’nin herkesçe tanınan dünyaca ünlü şarkıcı eşi Shakira’yı hedef alan pankartlar açıldı, pankartlarda Girona’daki genelevlere dair bir göndermede bulunuluyor. Şampiyonlar Ligi’nde oynanması beklenen PSG – Barcelona maçı evvelsi Fransız taraftarlar Barcelona tarafının tanınan oyuncusunun eşi olan Shakira’yı hedef alan pankartlar açtılar.

1Şampiyonlar Ligi’nden Evvel Hedef Shakira


Şampiyonlar Ligi’nde oynanması beklenen PSG – Barcelona maçı evvelsi Fransız taraftarlar, Barcelona tarafının savunma oyuncusu olan Gerard Pique’nin herkesçe tanınan dünyaca ünlü şarkıcı eşi Shakira’yı hedef aldı.

2Paris’e Giderken Kötü Karşılandılar


Şampiyonlar Ligi’nin son 16 turunda rövanş maçında PSG ve Barcelona, Paris sınırlarında karşı karşıya gelecek. Takım Barcelona, 4-1’lik oynanmış ilk maçın rövanşı adına Paris’e gitmekteyken PSG taraftarları Barcelona’yı maalesef hakarete varacak tarzda hazırlanmış pankartlarla karşıladı.

3Girona’daki Genelevlere Dair Bir Gönderme


İspanyol basını tarafından yapılan haberlere bakılacak olursa PSG taraftarları tarafından, Barcelona otobüsünün geldiği anlarda ‘Shakira, La Jonquera’ya’ üstünde yazılı olan bir pankart açtı. Pankartta Fransa ve İspanya sınırında olan Girona’daki genelevlere dair bir göndermede bulunulduğu söylendi.

4Tansiyon Yükselten Pankartlar


Fransız taraftarlar bu açılan pankartı İspanya tarafından büyük tepki çekti ve Marca, haberi ‘PSG taraftarlarından alçak pankart’ başlığıyla beraber duyurdu. Ardından yapılan bu hareketin hiç hoş olmadığı, kabul edilemez olduğunu söylendi.

5‘Barcelona Buraya Hoş Gelmedin!’


PSG taraftarları meşaleleriyle ile sokaklara inmekteyken ayrıca ‘Barcelona buraya hoş gelmedin!’ yazmakta olan afiş de dikkatleri üzerine topladı. İki takım taraftarlarının arasında son senelerde tansiyonun ciddi şekilde yüksek olduğu söyleniyordu.

6Shakira’ya İlk Sataşmaları Değil


Barcelona şehrinin başka bir takımı olan Espanyol taraftarları da geride bıraktığımız senelerde Shakira’ya dair hakaret dolu bir beste yapmışlardı. Espanyol taraftarları, bu besteninardı sıra İspanya’da sert bir üslupla eleştirilmiştiler.

Yorum Yap