1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bella Hadid’den Bir Garip Konsept! Boyalı ve Üstsüz Pozları İle Dalga Konusu Oldu!

Bella Hadid’den Bir Garip Konsept! Boyalı ve Üstsüz Pozları İle Dalga Konusu Oldu!

source[3]

Bella Hadid, dünyanın en çok kazanan ve en sansasyonel süper modelleri arasında herhalde gündeme en çok gelenidir. Herkesin bildiği gibi kendisinden bir yaş büyük ablası Gigi Hadid de Victoria’s Secret modeli. E hal böyle olunca 24 yaşındaki Bella Hadid’in attığı adım, bastığı taş direk basına yansıyor ve doğal olarak gündem oluyor. Son olarak sevgilisi Weeknd ile ayrılan ve attığı storylerle çokça konuşulan model şimdi de bir dergiye verdiği çıplak ve boyalı pozlarıyla gündem oldu.

1V Dergisi İçin Verdiği Boyalı ve Çıplak Pozları Olay Oldu


Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde V Magazine dergisi için farklı bir konsept ile karşımıza çıktı. 2021 bahar sayısı için kamera karşısına çıkan nülü model, vücudu tamamen boyalı ve çıplak pozlar verdi. Üstsüz olmasının dışında görüntüsü ve sıradışı makyajı ile görenleri afallattı desek yalan olmaz. Birçok kişi ilk başta fotoğraftaki kişinin Bella olduğuna inanamadı.

2“Bella, Yeryüzüne Düşen Kız”


Dünyaca ünlü model olay yaratan fotoğrafları kendi Instagram hesabından “Bella, yeryüzüne düşen kız” notuyla paylaştı. Fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada büyük ses getirdi. Söylemeden geçmeyelim bu pozlar, Bella’nın ayrılığın ardından gerçekleştirdiği ilk çekim. Hayranları Bella’nın ayrılık acısını atlatmış olmasına son derece mutlular.

3Türk Takipçiler Tarafından Bahar Candan’a Benzetildi


Bella’nın çok konuşulan pozlarının sosyal medya hesabından paylaşması üzerine Türk takipçiler, hınzır akıllarıyla dünyaca ünlü modeli, Bahar Candan’a benzettiler. Son zamanlarda moda olan ‘corona aşısı olduktan sonra’ akımı elbette Bella Hadid üzerinde de uygulandı. Yani sonuç olarak bu paylaşımları beğenenler kadar enteresan görüntüsü ile modeli mizaha alet edenler de oldu.

4Aşırı Doz Aşk Acısı İle Gündeme Gelmişti


Kısa süre önce Bella Hadid ve Weeknd, bir ayrı bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini sonlandırmışlardı. Sonrası malum, Bellacığımız aşırı dozda aşk acısı ile çok konuşulacak ayrılık paylaşımları yapmıştı. Serumlu fotoğraflardan tutun da, ağlarken atılan storylere Bella’nın ayrılık acısını resmen tüm sosyal medya hissetmişti. Şimdilerde ise ayrılık acısından tamamen sıyrılmış olması hayranlarını mutlu eden bir gelişme oldu.

Yorum Yap