1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bir Zamanların Fenomen İsmi; Herkes Kendi Namus Bekçiliğini Yapsın Dedi!

Bir Zamanların Fenomen İsmi; Herkes Kendi Namus Bekçiliğini Yapsın Dedi!

fenomen-gelin-hanife-gurdal-bosanma-haberini-olay-13896725_8372_amp

Hanife Gürdal sonunda şu şekilde isyan etti, “Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın.”

1Eşi Kemal Ayvaz’ın Ailesine Seslendi


Katıldığı birkaç evlilik programında ünlendikten sonra sosyal medyada fenomen olan Hanife Gürdal ismi, Lerzan’la Çok Mutlu adlı programa konuk oldu. Boşanma aşamalarında olan Hanife, eşi Kemal Ayvaz’ın ailesine seslendi. “Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın” dedi.

2Ayrılık Sebebi Bakın Neymiş


UçanKuş TV’de yayınlanıyor olan TV programı Lerzan’la Çok Mutlu’ya konuk olan fenomen isim Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz ile olan birlikteliklerinin sona ermesinin nedeni olarak Kemal’in ailesini gösterdi.

3Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu


Canlı yayında gözyaşlarına boğulan fenomen isim Hanife Gürdal, fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz’ın ailesinin kendisini istemiyor olduğunu, Kemal’in ailesinin baskısı altında kalıyor olduğunu ve de eşi Kemal Ayvaz’ın ailesine karşı kendisini korumadığını paylaştı.

4Baskı Altında Kaldığını Söyledi


Fenomen isim Hanife Gürdal, katılmış olduğu canlı yayında; “Her konuda o kadar üstüme geldiler ki, kendimi çok yalnız hissettim. Bir evlilik programına çıktım diye bana karşı önyargılılar” dedi. Eşi Kemal Ayvaz’ın ailesinin baskısı altında kaldığını ve de eşinin onu ailesine karşı savunmadığını söyledi. Diğer taraftan Hanife Gürdal, gözyaşları içinde “Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın” diyerek sitemini ifade etti.

5Mini Etekleri Pozlarıyla Gündemdeydi


Fenomen isim Hanife Gürdal, son dönemlerde paylaşmış olduğu mini etekli pozlarıyla gündeme gelmişti. Sosyal medya fenomeni Gürdal paylaşımına, “Ellerimin dokunduğu her şeyi güzelleştirir veya yıkarım, her halükârda bir iz bırakırım. Tamamen neyi hak ettiğinize bağlı, benim ikisine de gücüm yeter” diye not düşmüştü.

6Talihsiz Bir Kaza Yaşamıştı


Evlilik programlarından sonra ünlenen Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz ve ailesiyle yaylada bulunan evlerin karın tadını çıkarmak için giderken talihsiz bir kaza yaşamıştılar. Hanife Gürdal’ın eşi, kara saplanan aracı kurtarmaya çalışırken parmağını, Gürdal’ın annesi ise ayağı kayıp düşerek kolunu kırmıştı. 26 yaşındaki fenomen gelin adayı Gürdal, Trabzon’da bulunan yayla evine giderken başlarına gelmiş olan bu talihsiz kazayı sosyal medyada takipçilerine gülerek anlatınca tepki çekmişti.

Yorum Yap