1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Birbirinden Farklı Alerjileri ile Ünlülere Bir de Buradan Bakın

Birbirinden Farklı Alerjileri ile Ünlülere Bir de Buradan Bakın

Female doctor making notes during seminar

Zaman zaman ünlülerin de bizler gibi bir insan olduklarını unutuyoruz. Onların da aynı bizim gibi zaafları, hataları ve başarıları var. Bir de tabii ki alerjileri. Bu yazımızda sizinle birbirinden farklı alerjileriyle kendilerine bir başka gözle bakmanıza sebep olacak ünlüleri paylaşıyoruz.

1Drew Barrymore

Ünlü aktrisin oldukça sıkıntılı alerjileri var. Kahve ve sarımsak gibi ürünlere alerjisi olan Barrymore, kahve içmeden gününü nasıl tamamlıyor oldukça merak uyandırıcı.

2Miley Cyrus

Çılgın şarkıcı asla ve asla gluten ve laktoz tüketemiyor. İnsan vücudunun toleransının oldukça düşük olduğu bu ürünler Miley Cyrus’un da tamamen özel bir diyete sahip olmasına neden olmuş.

3Ariana Grande

Miley Cyrus’un yakın arkadaşı olan ünlü şarkıcının kedilere çok ciddi bir alerjisi var. Kedileri çok sevmesine rağmen onlara dokunamayan Grande aynı zamanda alerjisi sebebiyle muz da tüketemiyor.

4Jessica Alba

Ünlü oyuncu alerjik astımdan mustarip. Özellikle küçükken çok ciddi ataklar geçirdiğini belirten ünlü oyuncu, başka insanlar da bu durumdan mustarip olmasınlar diye anti-alerjik ürünler satan bir şirket bile kurdu.

5Cameron Diaz

Pek çok besine alerjisi olduğunu belirten ünlü aktrisin takip etmek zorunda olduğu sıkı bir diyet listesi var.

6Halle Berry

Pek çok kabuklu deniz ürününe alerjisi olan ünlü aktris, özellikle midye alerjisi sebebiyle oldukça zor zamanlar geçirdiğini belirtiyor.

7Hillary Duff

Polen alerjisi olan Hillary Duff belki de listemizde en normal karşılanabilecek alerjilerden birine sahip.

8Jessica Simpson

Yine besin alerjisi yüzünden oldukça sıkı bir diyet takip etmesi gereken bir diğer ünlü de Jessica Simpson. Peynir, domates ve buğdaya alerjisi olan ünlü yıldızın kahvaltıda ne yediği merak konusu.

9Zooey Deschanel

Yine yiyeceklerle başı belada olan bir diğer ünlümüz Zooey Deschanel. Yumurta, buğday ve süt ürünlerine alerjisi olan ünlü oyuncu bir sette ciddi bir alerji krizine bile girmiş.

10Eva Longoria

Eva Longoria parfüm karşı alerjisi olan ünlülerden. Kendine ait bir parfüm markası olan ünlü oyuncunun, bu parfümü nasıl piyasaya verebildiği ise bir muamma.

11Britney Spears

Arılara karşı çok ciddi bir alerjisi olan ünlü şarkıcı, arı sokması ile ölebileceğini belirtmişti.

12Kate Middleton

Atlara karşı da alerjik olunur mu demeyin. Ünlü isim Kate Middleton atların yanına gittiğinde kendini hapşırmaktan alıkoyamıyor.

13Selena Gomez

Alerjik rinit hastası olan ünlü şarkıcı çok sık hapşırdığını ancak bundan çok zevk aldığını belirtiyor.

14Kim Kardashian

Ünlü şov yıldızının alerjisi ise talk pudrasına ve kedilere.

15Lady Gaga

Yine pek çok gıdaya karşı alerjisi bulunan ünlü şarkıcı çikolata, vanilya ve kiraz gibi ürünleri tüketemiyor. Ayrıca amonyak alerjisi olan şarkıcı, alerjiden dolayı en çok çeken ünlülerden.

Yorum Yap