1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bomba Gibi Gündeme Düştü, Ünlülerin Menajeri Sisi Aşk Dolandırıcılığına Kurban Gitti

Bomba Gibi Gündeme Düştü, Ünlülerin Menajeri Sisi Aşk Dolandırıcılığına Kurban Gitti


Sisi lakaplı Seyhan Soylu’yu ünlülerin menajeri olarak biliyoruz. Kendisi sosyal medya üzerinden bir ilişki yaşayıp, dolandırılmış olduğuna dair bir suç duyurusunda bulundu. Bomba gibi gündemde, ünlülerin menajeri Sisi aşk dolandırıcılığına kurban gitti. Ünlülerin menajeri olarak bildiğimiz Sisi lakabıyla Seyhan Soylu, sosyal medya üzerinden tanışıp duygusal ilişki kurduğu kişi tarafından dolandırıldığını gerekçe göstererek suç duyurusunda bulundu.

1Zengin Çocukları Kendilerine Eğlence Arıyorlar Diye Anlattı


Gazetecilere cevap veren Seyhan Soylu’nun dediğine göre Bunlar zengin çocuklarından oluşan bir çeteymiş. Amaçlarının aslında para olmadığını ve insanları kandırarak alay ederek eğlendiklerini söylüyor. “Beni kendine aşık eden kişi 20 bin dolar istedi.” Diyen Seyhan Soylu ilginç vakayı şöyle anlatıyor. Seyhan Soylu gidip Fenerbahçe parkına istenilen parayı bırakmış. Gelip alan olmamış, bunu fark edince de tabi parayı geri almış. Neden almadığını kişiye sorunca da ‘bana aşık mısın değil misin onu ölçtüm’ şeklinde bir geri dönüt almış. Kalp hırsızlığı yapıyorlar diye konuşan Seyhan Soylu, mağdurları arasında bir sürü tanınmış ismin olduğunu iddia etti.

2İstedikleri 20.000 Lira Parayı Kimse Almadı


Menajer Seyhan Soylu, “akselerdnc1907” isimli sosyal medya kullanıcısı hesabın sahibiyle internet ortamı üzerinden duygusal ilişki yaşadı. Seyhan Soylu’nun tanışmak arzusuna karşın bu kişi Seyhan Soylu ile yüz yüze görüşmeye yeltenmedi. Görmediği bu kullanıcıya aşık olduğu söylenen Seyhan Soylu, 20 bin dolar para istemesi üzerine istediği parayı Fenerbahçe parkına götürüp bıraktığını söylüyor. Gelip alan olmayınca da bırakmış olduğu parayı tekrar geri aldı. Bir müddet sonra kandırıldığını fark eden ve çevresindeki başka isimlerin de bu tuzağa düştüğünü anlayan Seyhan Soylu, avukatı olan isim Emrah İlarslan aracılığı ile Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulundu.

3“Artık Playstation Kesmiyor” Diye Anlatıyor Sisi


Şikayetinin sonrasında gazetecilere konuşan menajer Seyhan Soylu yaşadıklarını ifade etti. Onların aslında zengin çocukları olduklarını söyledi. Oyun oynadıklarını belirtti. “Artık playstation kesmiyor böyle bir yöntem bulmuşlar” dedi. Özellikle ünlülere karşı bu tavrı takındıklarının altını çizen Soylu çeşitli oyuncuları olduğunu belirtti. Bakalım aşık olacak mı maksatlı oyun oynuyorlar dedi.  O tarihte mide ameliyatı olduğunu dile getiren ünlü menajer Seyhan Soylu, Psikolojik olarak da çok hassas bir dönemimde olduğunu hatırlatarak devam etti. Bu sürecin içerisinde gönlünün ister istemez kaydığını söyleyerek, sırılsıklam aşık oldum ifadelerini kullandı. Ardından da anlattığımız şekilde, kendisinden 20.000 TL borç istemiş.

411 Saat Parayı Almasını Beklemişler


Ünlü menajer Seyhan Soylu, o zamana dek yüz yüze tanışmadıklarını dile getirdi. Fenerbahçe parkında bir bankın altına parayı koyduklarını söyledi ve kim alacak diye baktıklarını ifade etti. İlginç olan şu ki bu parayı kimse almamış. 11 saat kadar orada beklediklerini söylüyor Sisi. Kimse almayınca da koydukları parayı geri almışlar. Kendisinden 100 bin dolar istese o parayı da verebileceğini samimiyetle belirtti. Polisten korkmuş olup da parayı almamanın da bir ihtimal olduğunu söylüyor. Parayı neden almadığını merak eden Seyhan Soylu’ya gelen cevap adeta aşk testi tadında bir şey olmuş. Buradan Seyhan Soylu, bunu para için değil resmen alay etmek için yapıyor olduklarını anlamış. “Fatih Ürek’i falan herkesi oyuna sokmuşlar” diye ifade ediyor. Aynı durumda birsürü ünlüyü görünce anladığını söylüyor. Sakın kanmayın diye vatandaşlara da sesleniyor ve bu yapılanın çok günah olduğunu belirtiyor.

Yorum Yap