1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Brad Pitt İle İlgili Şoke Eden İddia: Angelina Jolie’ye İlişkileri Boyunca Şiddet Uyguladığı Konuşuluyor!

Brad Pitt İle İlgili Şoke Eden İddia: Angelina Jolie’ye İlişkileri Boyunca Şiddet Uyguladığı Konuşuluyor!

kapak

2016 senesinde yollarını ayırmış olan ve resmi anlamda iki sene evvel boşanan ünlü isimler Angelina Jolie ve Brad Pitt ile ilgili gerçekten çok şaşırtan bir haber geldi. Altı çocuğa sahip olan ünlü oyuncu Angelina Jolie, mahkemeye Brad Pitt’in sürdürdükleri ilişkileri boyunca kendisine şiddet gösterdiğini ifade etti.

1Bir Dönemlerin ‘Brangelina’sı Şu An Gündemde Korkunç Bir İddiayla Duruyor


Bir dönemlerin ‘Brangelina’ sı olarak anılan ünlü oyuncular Brad Pitt ve güzeller güzeli Angelina Jolie arasında sular durmak bilmiyor. Soğuk rüzgarlar esmeye devam ederken korkunç bir iddia ortaya atıldı. Ayrılıklarının ardı sıra çocuklarının velayet davası adına karşı karşıya gelmiş olan ikili, bu defa farklı bir konu ile maalesef gündemdeler.

2Brad Pitt’in Şiddet Gösterdiği İddiasına Dair Belgeleri Mahkemeye Sundu


The Sun gazetesinin haberine bakacak olursak; 45 yaşındaki ünlü oyuncu Angelina Jolie mahkemeye, yine kendisi gibi ünlü oyuncu Brad Pitt’in ilişkileri esnasında kendisine şiddet gösterdiğini ifade etti. Ünlü oyuncunun, bu iddiasına dair ilgili belgeler de mahkeme heyetine sunduğu iddialar arasında.

3Yargıcı Davadan Aldırma Talebinde Bulunmuştu


Belgelerin detaylarına dair bilgiler bilinmese de ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin iddiasına yönelik kanıtları olduğu ve kendisinin çocuklarının da Jolie’ye tanıklık etmeye arzu duydukları belirtildi. Davayı kazanmak adına elinden geleni ardına koymayan Angelina Jolie, daha evvel de meslektaşı Brad Pitt’in avukatları işe iş ilişkisi olduğu iddiası dahilinde yargıcı davadan aldırma isteğinde bulunmuştu.

4Bu İddiayı Belgeleyemedi


Ünlü oyuncu Angeline Jolie, “Yargıç ile davalının (Brad Pitt) avukatı arasında devam eden ve tekrar eden bir müşteri ilişkisinin olduğunu gösteren durumlar olduğunu” iddia etse de bu iddiasını kanıt niteliğinde belgeleyememişti. Ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin bu isteğine rağmen California Yüksek Mahkemesi, Yargıç isim Ouderkirk’ün bu dava üzerinde geçici yargıç biçiminde görev yapmaktan men edilmemesine karar kılmıştı.

5Nereden Nereye, “Mr. and Mrs. Smith” İle Gündeme Oturan İkiliden Duyduğumuz Haberler Üzmeye Devam Ediyor


Bunun yanında Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Ouderkirk’ü uzun senelerdir tanıdığı ve yargıcın, bu iki ismin Fransa’da yapılmış düğününe katılım sağlayan sayılı insanlardan olduğu iddia edilmişti. Brad Pitt ile “Mr. and Mrs. Smith” filminde beraber rol aldığı Angelina Jolie isminin aşk yaşamaya başladığı iddiaları ortaya atıldığında magazinde bomba etkisi yaratmışlardı. 5 sene evvel yollarını ayıran Angelina Jolie ile Brad Pitt, 2019 senesinde resmi biçimde yollarını ayırdı.

Yorum Yap