1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu Çiftlerin Nasıl Tanıştıklarını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Bu Çiftlerin Nasıl Tanıştıklarını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Bu Çiftlerin Nasıl Tanıştıklarını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Ünlülerin dünyasında yakından takip ettiğimiz ve oldukça da sevdiğimiz pek çok çift var. Bu çiftlerin bazıları ilişkilerine tam gaz devam ederken bazıları da birbirlerini çoktan bıraktılar. Ancak hala aklımızda yer alan bu çiftlerin nasıl tanıştıklarına gelin hep beraber bir göz atalım.

1Aslı Enver – Murat Boz

Ayrılıkları ile hayranlarını oldukça üzen ve herkesin gıpta ile baktıkları bu çift, beraber rol aldıkları Kardeşim Benim setinde oldu. Daha sonra Murat Boz’un jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’ye katılan Aslı Enver ile Murat Boz arasında bir çekim olmuş ve çift aşk yaşamaya başlamışlar.

2Bensu Soral – Hakan Baş

Bensu Soral’I bir dizide izleyen ve oldukça beğenen Hakan Baş, Bensu Soral’a bir hediye göndermiş. Bunun akabinde Hakan Baş Bensu Soral’ı ikna edebilmek için çok uğraşmış. Görünen o ki, sonunda da başarılı olmuş.

3Başak Dizer – Kıvanç Tatlıtuğ

Aşk-ı Memnu dizisinin stylistlerinden olan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ dizinin setinde tanışmışlar. Önce arkadaş olan çift aşk yaşamaya başladıktan 2 yıl sonra Paris’te evlendiler.

4Yasemin Ergene – İzzet Özilhan

Yasemin Özilhan rol aldığı Doktorlar dizisinin setinde eşi İzzet Özilhan ile tanışıyor. Dizinin çekildiği hastanenin sahibi olan Özilhan, ünlü oyuncuyu çok beğeniyor ve bir gün dizi setine giderek kendisi ile tanışıyor. Bunun üzerine büyük bir aşk yaşamaya başlayan çift şimdi 2 çocuklu mutlu bir aile.

5Defne Samyeli – Cem Yılmaz

Aslında tanışıklıkları Boğaziçi Üniversitesine dayana bu çiftin beraber olmaya başlamaları ise yine O Ses Türkiye Yılbaşı özel çekiminde gerçekleşmiş. Programda konuk jüri üyesi olan Cem Yılmaz ile şarkı söyleyen Defne Samyeli, birbirlerini instagram’da takip etmeye başladılar. Daha sonra da büyük bir aşk yaşamaya başladılar.

6Özge Özpirinççi – Burak Yamantürk

2014 yılından beri beraber olan çiftinin aşkı da dizi setinde başlamış. O yıldan beri de aralıksız olarak aşk yaşamaya devam ediyorlar.

7Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

Yine bir dizi setinde tanışan ünlü çiftimiz, birbirlerine ilk görüşte âşık olduklarını her zaman dile getiriyorlar.

8Beren Saat – Kenan Doğulu

İnişli çıkışlı aşkları ile her dönem gündem olan ünlü çiftimiz, bir yılbaşı yemeğinde tanışmışlar. Birbirlerini görür görmez âşık olduklarını belirten çiftine evliliklerindeki kara bulutlar şimdilik dağılmış gibi gözüküyor.

Yorum Yap