1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu Düğün 3 Gün Sürecek: Bir Dönemin Efsanesi Paris Hilton Evleniyor

Bu Düğün 3 Gün Sürecek: Bir Dönemin Efsanesi Paris Hilton Evleniyor

Paris-Hilton-gets-engaged-to-Carter-Reum_177b3ee99cf_large

O bir dönemin efsanesi ve sosyetik güzellik müessesesinin prensesi Paris Hilton. Kendine has tarzı ve skandallarıyla 2000’lerin en çok dikkat çeken isimlerinden olan sosyetik güzel sonunda muradına eriyor ve nikah masasına oturuyor. Şimdilerde Djlik yapan Hilton, nişanlısı Carter Raum ile nikah masasına oturacak.

1Dünyanın Gözü Bu Düğünde

Nişanlısı Carter Reum ile evleneceğini katıldığı Jimmy Fallon Show’da açıklayan Paris Hilton tüm magazin basının heyecanlandırmıştı. Dünyanın gözünün üzerinde olacağı düğün tek geceyle sabit kalmayıp 3 gün sürecek.

2Bebek Beklediği İddia Edilmişti

Geçtiğimiz günlerde Hilton’un hamile olduğu iddia edilmişti. Ancak This Is Paris isimli podcast yayınında bu haberi yalanlayan sosyetik güzel, bebek için evlenene kadar bekleyeceğini ve henüz hamile olmadığını söylemişti. Ayrıca Paris’in 2022’ye kadar da çocuk istemediğini de ekleyelim.

310 Farklı Gelinlik Giyecek

Paris hilton engagment pics
courtesy Paris HIlton

3 gün 3 gece sürecek peri masalı gibi düğünde Paris Hilton tam 10 farklı gelinlik giyecek. Düğün macerasını ve gelinlikleri ise Hilton’un Peacock isimli dijital yayın organı için yapacağı düğün belgeselinde izleyeceğiz.

Yorum Yap