1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu Ünlüler Aile Boyu Ünlü: Kardeşleri De Kendileri Kadar Ünlü Olan İsimler

Bu Ünlüler Aile Boyu Ünlü: Kardeşleri De Kendileri Kadar Ünlü Olan İsimler

Kardeşleri De Kendileri Kadar Ünlü Olan İsimler

Bazı ünlüler gerçekten ailelerine uğurlu geliyorlar. Kendi şöhretlerinin yanı sıra diğer aile bireylerinin de popüler olmalarına katkıda bulunuyorlar. İşte biz de bu yazımızda sizin için en az kendisi kadar ünlü kardeşleri olan isimleri bir araya getirdik.

1Ayça – Ayçin İnci

Yeşilçam’ın ünlü yıldızı Bilal İnci’ni kızları da oldukça ünlü. Farklı dizilerde rol alan kardeşler birbirlerine hem profesyonel hayatlarında hem de özel hayatlarında oldukça destek veriyorlar. Hatta kardeşlerden biri geçtiğimiz dönemlerde bir restoran açmıştı ve tüm aile bu restoranın reklamını yapmıştı.

2Britney Spears – Jamie Lynn

Ünlü şarkıcının kız kardeşi de en az kendisi kadar ünlü. Jamie Lynn adını ilk önce 18 yaşından küçükken hamile kalması ile duymuş olsak da zaman içerisinde şöhretine şöhret katan Jamie Lynn, şimdilerde ablasının da en önemli destekçilerinden. Oldukça zor günler geçiren Britney Spears bazı dönemlerde kardeşinin desteği ile ayakta kaldığını belirtmişti.

3Çağla – Berna Şıkel

Son yıllarda mankenliğin dışında pek çok farklı ve başarılı projede gördüğümüz Çağla Şıkel’in bu başarısının ardından aynı zamanda menajeri olan ablası var. Kardeşine her konuda destek veren abla Berna, aynı zamanda ağla Şikel’in doğru projelerde yer alması için de elinden geleni yapıyor.

4Paris – Nicky Hilton

Ünlü oteller zincirlerinin varisi olan bu iki kardeş yaşadıkları hızlı hayatları ile biliniyorlar. Ancak özel hayatlarında zorlu günler geçiren Paris Hilton’un en büyük destekçisi kardeşi Nicky olmuş. Zaman zaman kavga ettiklerini de itiraf eden kardeşler her şeye rağmen birbirlerinden vaz geçememişler.

5Jessica – Ashlee Simpson

Müzik sektöründe oldukça başarılı olan kardeşler birbirilerini her anlamda destekliyorlar. İş hayatlarını birleştiren kız kardeçlerin beraber yönettikleri yapım şirketleri de bulunuyor.

6Ebru – Deniz Akel

Mankenlik yaparken tanıdığımız Ebru Akel’in ablası da klip yönetmenliği yapıyor. İki kardeşin arası oldukça iyi ve birbirlerine de her konuda verdikleri destek ile biliniyorlar.

7Mary Kate Olsen – Ashley Olsen

Full House dizisi ile tanıdığımız ikizler şov dünyasının en renkli isimlerinden. Birbirleri ile oldukça iyi anlaşan ikizler, iş hayatında da beraber hak ediyorlar ve birlikte kurdukları bir hazır giyim şirketleri bulunuyor.

Yorum Yap