1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bu Ünlüler Gerçek Ailelerini Hiç Tanımadılar: Çocukken Evlat Edinilmiş Ünlüler

Bu Ünlüler Gerçek Ailelerini Hiç Tanımadılar: Çocukken Evlat Edinilmiş Ünlüler

Çocukken Evlat Edinilmiş Ünlüler

Ünlülerin aileleri ile yaşadığı pek çok sorun olduğunu bilinen bir gerçektir. Bu durumdan dolayı psikolojik sorun yaşayan ve kendi ailesini kurmaktan korkan pek çok ünlü ismin olduğunu biliyoruz. Bazı ünlü isimler ise gerçek ailelerini tanıma imkanını hiç bulamadılar çünkü çok küçük yaşta evlat edilmişlerdi. İşte çocukken evlat edinilmiş olan bu ünlülere hep beraber bir göz atalım.

1Marilyn Monroe

Babasının vefatının ardından annesi Marilyn Monroe’ya bakamadı ve onu bakım evine bıraktı. Tüm çocukluğunu koruyucu ailelerin yanında geçirmek zorunda kalan ünlü oyuncu bu durumdan kurtulmak için çok erken yaşta evlenecek ve çok daha büyük bir kaosun içine sürüklenecekti.

2Steve Jobs

Suriyeli Müslüman bir babanın çocuğu olan ünlü girişimci de babası tarafından terk edildi. Bunun sebebi olarak Steve Jobs’un annesinin kendisini terk etmesi olduğunu söyleyen baba, çocuğunu Paul ve Clara Jobs’a evlatlık olarak verecekti. Apple’ın kurulduğu o meşhur garaj da Paul ve Clara Jobs’a ait.

3Priscilla Presley

ABD donanmasında pilot olan babası uçak kazasında hayatını kaybedince annesi ikinci bir evlilik yaptı. Üvey babası tarafından evlat edinilen Priscilla Presley, üvey babasına minnettar olduğunu belirtmişti.

4Bill Clinton

Annesi çok genç yaşta tek başına kalınca oğluna daha fazla bakamadı. Büyük annesi ve büyük babası tarafından büyütülen eski ABD Başkanı daha sonra büyük babası ve büyük annesi tarafından evlat edinilecektir.

5Nelson Mandela

Kendi ailesini oldukça erken bir yaşta kaybeden Nelson Mandela, yaşadığı yerin önde gelen liderlerinden olan Şef Jongintaba Dalindyebo tarafından evlat edinildi ve bu şef tarafından yetiştirildi.

6John Lennon

Babası bir denizci olan ünlü şarkıcı, babasının onu terk etmesi ve annesinin de kendisine bakamaması sebebiyle tam anlamında ortada kalmıştı. Bu duruma daha fazla dayanamayan teyzesi ise ünlü şarkıcıyı evlat edinecekti.

7Michael Bay

Transformers serisinin ünlü yönetmeni Michael Bay de evlatlık verilen ünlülerden. Bunu öğrendiği andan beri biyolojik anne ve babasını aradığını belirten ünlü yönetmen şimdiye kadar başarılı olamamış gibi gözüküyor.

8Jamie Fox

Ünlü oyuncu doğumundan kısa bir süre sonra evlatlık verildi. Evlatlık verildiği aile açısından oldukça şanslı olduğunu söyleyen Jamie Fox, yeni ailesinin yanında sanat ile tanıştı.

Yorum Yap