1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Burcu Biricik’ten Küfür Etmenin Adabıyla İlgili Samimi Açıklamalar; ‘Küfür Etmeyi Seviyorum’

Burcu Biricik’ten Küfür Etmenin Adabıyla İlgili Samimi Açıklamalar; ‘Küfür Etmeyi Seviyorum’

kapak

Son dönemin popüler ve yetenekli oyuncusu Burcu Biricik, son olarak İbrahim Selim’in Youtube’da sunduğu bir programa katıldı. Programda küfür etmeyi sevdiğini dile getiren güzel oyuncu, özel hayatı hakkında samimi bir sohbet yaptı. Küfür hakkında zamanlamanın çok önemli olduğunu söyleyen Burcu Biricik, küfrün kuralları olduğunu söylerken, ‘uyduğun takdirde yapıştır gitsin’ demeyi de ihmal etmedi.

1Burcu Biricik, İbrahim Selim İle Bu Gece’de


Youtube’da yayınlanan ve sevilerek takip edilen ‘İbrahim Selim İle Bu Gece’ adlı programın son konuklarından birisi de Burcu Biricik oldu. Özellikle Masumlar Apartmanı dizisindeki performansı ile övgüyü hak eden, başarılı oyuncu özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

2‘Küfür Etmeyi Seviyorum’


Küfür hakkında samimi açıklamalar yapan Biricik, küfür etmeyi sevdiğini ama bunun da bir adabı olduğunu ifade etti. ‘Haddini bilerek, kime ne küfür edeceğini bilmek çok önemli’ şeklinde küfrün adabını açıkladı.

3Estetik İçin İyi Bir Doktor Arıyor


Konu estetiğe gelince Biricik, 31 yaşında olduğunu ama son zamanlarda yaşlandığını düşündüğünü ifade etti. Bu duruma sebep olarak ise ‘bir yıldır pijamayla ve makyajsız geziyorum, ondandır belki’ şeklinde bir açıklama yaptı. Haksız da sayılmaz. Bu sene hepimiz evlerde olması gerektiğinden daha fazla yaşlandık.

Küçük botoksları olduğunu saklamayan Burcu Biricik, şu sıralar göz kapaklarına taktığını söyledi. Ekranda kendisini gördüğünde anladığını dile getirirken ‘iyi bir doktor arıyorum’ şeklinde estetik için planları olduğunu gizlemedi.

Pandemi döneminde normalden daha fazla yemek yediğini söyleyen Burcu Biricik, ‘yiyelim, içelim, yapacak bir şey yok’ şeklinde durumu özetledi. O kadar haklı ki…

4‘Kurbağa Yedim Ama Sevmedim’


Kendisi hakkında sohbet etmekten çekinmeyen Burcu Biricik, patavatsızlık derecesinde konuşkan olduğunu, arkadaşlarını kontrol altına almaya çalıştığını belirtti. Burcu Biricik’in bir takıntısı da tuvalet kağıtlarıymış. Bu konuda ise ‘Tuvalet kağıtlarına takıntılıyım. Mutlaka dışa dönük olmalı’ şeklinde açıklama yaptı. Son olarak Uzak Doğu’da kurbağa yediğini ancak sevmediğini ifade etti. Valla Burcu Biricik, Türkiye’deki kadın oyuncular arasında en samimi ve yetenekli isimlerden birisi olarak gönüllerimizde taht kurdu. Peki, siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Yorum Yap