1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Burcu Esmersoy İfşa Etti, Her Şey Ortaya Çıktı!

Burcu Esmersoy İfşa Etti, Her Şey Ortaya Çıktı!

5da94bf955428515f0cc0b70

Ünlü Türk televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy, İstanbul’da yoğun şekilde tecrübe edilen kar yağışlı havalarda, ters yöne girmiş olan aracı görüntüledi ve sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı. Yoluna devam ederken de güzel sunucu takipçilerini trafikten haberdar etmeye devam etti.

1Takipçilerini Haberdar Etti


Güzel sunucu Burcu Esmersoy sosyal medya Instagram’ı aktif kullanan ünlü isimlerden. İstanbul’da günlerdir bizi zorlayan soğuk hava şartları ve trafiğe yansıyan olumsuzluklar hepimizin yaşadığı bir süreç. Burcu Esmersoy kar yağışları devam ederken otomobilini kullandığı sırada hesabındaki takipçilerine trafiğin o anki durumuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

2“Nereye Gidiyorsunuz Beyefendi?”


Ünlü sunucu Burcu Esmersoy o sırada ters yöne gittiğini gördüğü bir otomobili de görüntüleyerek hesabındaki takipçileriyle paylaştı. 44 yaşındaki ünlü sunucu sürücüye sitem etti. Çekmiş olduğu görüntünün üzerine “Nereye gidiyorsunuz beyefendi? Ters yöne girmek ne demek?” notunu ekleyerek takipçileriyle paylaştı.

3Sitem Etti


Sosyal medya hesabındaki paylaşımının ardından 44 yaşındaki ünlü sunucu Burcu Esmersoy yoluna kaldığı yerden devam etti. Geçerken Ortaköy, Bebek, Emirgan yolu üzerindeki trafik durumunu takipçileriyle de paylaştı. “Ortaköy açık” iletisinin ardından “Sahil yolu deyip de girme sakın, Emirgan” geldi. “Kuruçeşme’de durum bu” yazdı ve “Ulus umut veriyor” diyerek paylaşımını sonlandırdı.

4Esmersoy’un Çalışmaları


Güzel sunucu Beşiktaş Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olup New York Üniversitesi’nde “Hospitality, Tourism and Sports Management” eğitimi görmüştür. Akıcı bir İngilizcesi ve İtalyancası vardır. CNN Türk çalışmaları olmuştur, en çok spor spikerliği ile bilinir. NTV’de de “Spor Servisi” isimli programda sunuculuk yapmıştır. Bu dönemlerde çeşitli oyunculuk ve faaliyetleriyle hep aktif olmuştur. 2012 yılı Survivor Ünlüler Gönüllüler programında da kendisini sunucu olarak izledik.

5Özel Hayatından


Güzel sunucu Burcu Esmersoy çok iyi ve akıcı şekilde İngilizce ve İtalyanca dillerine hakimdir. Anne ve babasının boşanmış olduğunu bildiğimiz Esmersoy Massimo Cusimano İtalya’da bir kilise nikâhı ile hayatlarını birleştirdiler ve evliliklerinin 2 yıl sürdü. Berk Suyabatmaz ile 2018–2019 yılları arasında evlilik geçmişi oldu. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ayrıca dans etmeyi çok seviyor.

Yorum Yap