1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Büyük Rezillik! Murat Dalkılıç Yasakları Deldi!

Büyük Rezillik! Murat Dalkılıç Yasakları Deldi!

5516867_0

Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın beş yıldızlı otelde konser vermesine sosyal medyadan tepki yağdı.

15 Yıldızlı Otelde Eğlence Görüntüleri Kaydedildi


Uludağ sınırlarında parti skandalı ardından şimdi de Antalya’da bulunan bir otelde düzenlenen konser tepkilere sebep oldu. Ayrıca sanatçı Murat Dalkılıç’ın vermiş olduğu konserde eğlenen müşterilerin maske takmıyor oldukları ve sosyal mesafeye de uymuyor oldukları görüldü. 5 yıldızlı otelde kaydedilmiş eğlence görüntüleri sosyal medyanın adeta gündemine oturdu.

2Maske Bile Takmıyorlardı


Corona virüsü önlemleri dâhilinde yasak olmasına karşın Antalya sınırlarındaki 5 yıldızlı bir otelde canlı müzikli eğlence düzenlendi. Kaydedilen görüntülere bakılırsa eğlenen izleyicilerin maske takmıyor oldukları gibi, sosyal mesafe kuralını da hiçe sayıyor oldukları dikkat çekti.

3Müşterilerin Yoğunluğu Da Dikkat Çekti


Bahsi geçen otelin açık hava alanında düzenlenmiş olan eğlencede, Murat Dalkılıç sahneye çıktı. Murat Dalkılıç, orkestrası eşliğinde performansını sergileyip şarkılarını seslendirirken, otel müşterilerinin olduğu masalardaki yoğunluk dikkati çekti. Müşterilerin maske takmıyor oluşu da göze çarptı. Sosyal mesafeye de dikkat edilmiyordu.

4Yüzlerce Kişi Kendisine Eşlik Etti


Pandemi sebebiyle sektörlerin işleri oldukça zorlaştı. Maddi sıkıntılar çekiyor olan insanlar normalleşme süreci için gün sayarken ülkenin dört bir yanından alınan haberlere şaşırmadan edemiyoruz. En son Uludağ’daki görüntüler yine olay olmuştu. İnsanların yemek bölümünde iç içe eğleniyor oldukları bir görüntü daha sosyal medya hesabına düşmüştü. Üstelik tepki gösterenler arasında Işın Karaca da vardı.

5Tanınmış Kişilerin Daha Bile Hassas Olmaları Gerekmez Mi?


Geçtiğimiz gün ortaya çıkan görüntüler sosyal medyaya bomba gibi düştü. Şarkıcı Murat dalkılıç büyük tepki çekti. Antalya’daki 5 yıldızlı otelde konser verdi. Normal şartlarda HES kodlarıyla ve özel izinleriyle otelde kalabiliyorlar diye biliyoruz. Gördüğümüz kadarıyla açık alanda sergilenen performansa açık alanda yüzlerce kişi maskesiz ve sosyal mesafe kuralını uygulamayarak eşlik etti.

6Konserde Detone Olduğu Da Konuşuluyor


Bu bahsettiğimiz konuların yanında bizce önemi olmasa da muhtemelen birçok insanı öfkelendirdiği için dalkılıç hakkında detone olduğu konusu da konuşuluyor. İnsanlar, restoran ve kafe sektörünün güç durumunun yanında bu görüntülere büyük tepkiler verdi.

Yorum Yap