1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Can Yaman Evleniyor!

Can Yaman Evleniyor!

5de8d0b766a97c3f54dcb4e8

Yakışıklı oyuncu Can Yaman… Hayran kitlesi olduğu gibi sevmeyenlere de tartışma konusu olan bir isim. İtalyan güzel spor spikeri Diletta Leotta ile ilişki yaşamaya başladıklarından itibaren İtalya’da da Türkiye’de magazin gündeminde oldular. Ve şimdi evlenme teklifi geldi!

1Aynı Otelde Kalmışlardı


Türkiye’de de bol hayran kitlesine sahip Can Yaman’ın yurt dışında hayranları tarafından izdiham yarattığı ifade ediliyordu. Bir reklam filmine yönelik Yönetmen Ferzan Özpetek’le çalışan Can Yaman’ın Diletta Leotta ile aynı otelde kaldıkları magazin gündeminde konuşulmuştu.

2İtalya Magazini De Konuşmuştu


İtalyan magazin dergisi ‘Chi’nin haberlerince de ünlü oyuncu Can Yaman ve sunucu Diletta Leotta adına aşk denilebilecek denli yakındılar. Bunun Can Yaman’ın çapkınlığı mı yoksa gözler önünde yeni bir ilişki mi filizleniyor olduğu kafalarda soru işaretiydi.

3Kalpli Paylaşımlarını Görmeye Başlamıştık


Hem İtalya’nın hem Türkiye’nin magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Can Yaman ve sunucu Diletta Leotta ilişkilerini bir zaman sonra sosyal medya hesaplarındaki takipçilerine düşman çatlatırcasına ilan etmişlerdi. Duygularını saklamayan ikilinin paylaşımları hayranları tarafından sıkı takip edildi. Can Yaman’ı daha önce böyle görmemiş olduğumuz da konuşma konularındandı.

4İlişkilerinin Şaşkınlığını Atlatamamışken Evlilik Teklifi Geldi


Bu yıldırım aşkı çok konuşuldu dedik, Can Yaman’ı daha evvel böyle görmedik dedik, gelen bu evlenme teklifi her şeye noktayı koydu.

5Teklifini Gökyüzünde Uçurttu


Romantik bir evlilik teklifiyle karşı karşıyayız. Ünlü ve yakışıklı oyuncu Can Yaman bakın nasıl evlenme teklifi etti… Yaman, uçağın arka kısmına taktırmış olduğu İtalyanca sözcükleri Roma’da gökyüzünde uçurttu. “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” Türkçesi de aynen bu şekilde efendim.

6Mutluluktan Havalara Uçtu


Ünlü oyuncu Can Yaman’ın bu güzel evlilik teklifi karşısında Diletta Leotta’nın havalara uçtuğu söyleniyor. Sevdiğimiz insandan gelen bir evlilik teklifine başka nasıl tepki verilir ki… İtalyanca yazılı pankart gökyüzünde uçtu ve Can Yaman Diletta Leotta ile dünya evine girme isteğini dile getirdi.

7Çiçekli Paylaşımdan Anlamalıydık


Yakışıklı oyuncu Can Yaman’dan gelen bu romantik evlilik teklifine şaşırmamak gerek. Diletta Leotta sosyal medya hesabından elinde çiçeklerle bir pozunu paylaşmıştı. İtalyan dergi Chi’de yaran bilgilerce bu çiçekler Can Yaman’dan gelmişti. Bu kadar romantik olduğunu bilmiyorduk.

8Bölüm Başına 100 Bin Euro


İtalya’da ciddi bir hayran sayısına sahip olan Can Yaman yine İtalya’da planlanmış 10 bölüm sürecek olan ‘Sandokan’ dizisi ile anlaşmıştı. Bu diziden her bölüm için 100 bin Euro alacağı kayıtlara geçti.

9Kesenin Ağzını Açtı


Yıldırım nikahın merak edilen detaylarına bir bakalım. Tiffany Co marka yüzüğün fiyatıyla başlayalım. 28 bin dolar civarı olan yüzüğün TL bazında fiyatı ise 196 bin civarına tekabül ediyor. Mairoi plajında tarihi bir lokanta kapatıp uçak kiraladı yakışıklı oyuncu Yaman. Can Yaman tüm eylemler toplamında 500 bin TL civarı tutan bir meblağ ile “evet” cevabına kavuştu.

10Geleneksel Bir Düğün Planlanıyor


Takvim’in haberince Diletta Leotta’nın memleketi Sicilya’da geleneksel yapılması planlanan bir İtalyan düğünü fikri geçerli. Seçilecek mekân ismi de Noto Bassi di Palazzo Nicolaci. Oyuncu Can Yaman’ın 300 kişiyi kapsayan bir düğün yapacağını varsayarsak düğün mekânı dahil olmak üzere 600 bin Euro ödeyecek. 5 milyon TL’ye tekabül etmekte.

Yorum Yap